Pašto dėžutė – ne tik vieta gauti korespondencijai, bet ir būsto vizitinė kortelė, daug pasakanti apie jo gyventojus, jų įpročius ir estetiką.
Pašto dėžutės – vizitinė būsto kortelė. Įmonės „Edmundo metalo gaminiai“ nuotr.
Minimos įmonės
Edmundo metalo gaminiai, UAB
Uždarosios akcinės bendrovės „Edmundo metalo gaminiai“ vadovas Edmundas Juškevičius pasakoja, kad jo vadovaujama įmonė gamina, remontuoja, montuoja naujas kokybiškas ir patvarias vidaus ir lauko pašto dėžutes, sublokuotas – laiptinėms daugiabučiuose bei dvipuses pašto dėžutes, skirtas individualiems namams ar biurams.
Įmonė, klientams pageidaujant, suteikia paslaugą nuo iki: atveža naujas pašto dėžutes, nuima senąsias, vietoj jų sumontuoja naujas. Net spauda niekur nedingsta – iš senųjų pašto dėžučių ji perkeliama į naujas. Kad gyventojams būtų patogu, įmonė sunumeruoja net pašto dėžučių raktus. Klientams pageidaujant, įmonė išveža ir senas dėžutes.
Be šių paslaugų, kaip sakė E. Juškevičius, atliekami ir senų pašto dėžučių remonto darbai: gali būti pakeistos durelės, ištiesintos ar perdažytos, pakeičiami vyriai ir spynos.
„Mūsų didžioji produkcijos dalis – pašto dėžutės daugiabučiams. Šiuo metu žmonės aktyviai jas keičia, tad ir klientams siūlomi nauji modeliai. Stengiamės pasiūlyti kuo tobulesnius, vartotojų lūkesčius atitinkančius modelius“, – sako įmonės vadovas.
Pašnekovas patikino, kad jo produkcija nekonkuruoja su didžiųjų prekybos tinklų pasiūla, o gaminių kokybė garantuoja jų ilgaamžiškumą. „Mūsų gaminiams naudojamas storesnis metalas, patikimesnės spynelės ir kitos detalės. Labai svarbu, kad pašto dėžutėms, kurios montuojamos lauke, būtų parinkti patvarūs, temperatūros ir drėgmės pokyčiams atsparūs dažai“, – kalbėjo verslininkas. Gaminiams ir montavimo darbams visada suteikiamagarantija.
Anot E. Juškevičiaus, didieji prekybos tinklai dažnai net nepasivargina pirkėjui suteikti elementarios informacijos apie gaminį, jo specifiką ir priežiūrą, o ir pirkinio tarnavimo laikas nuvilia.
Svarbiausias prioritetas – kokybė
E. Juškevičius teigia, kad visuomet maksimaliai atsižvelgia į klientų pageidavimus, net jei šie reikalauja koreguoti jau prasidėjusį gamybos procesą: „Neseniai buvo pradėta vieno modelio pašto dėžučių gamyba, tačiau išgirdus klientų pastabas, gamybos procesas buvo nutrauktas ir atlikti tam tikri patobulinimai. Žinoma, tokie žingsniai reikalauja ir papildomų finansinių investicijų, bet, mano nuomone, labai svarbu reaguoti kuo greičiau, siekiant, kad gaminys atitiktų kliento puoselėjamus lūkesčius.“
Įmonės vadovas pasakoja, kad visa produkcija gaminama Lenkijoje, tačiau į lietuvių pageidavimus atsižvelgiama iki menkiausių detalių. „Šalyse, su kuriomis tenka dirbti – Lenkijoje, Italijoje ir Čekijoje, – rinka yra didelė, tad nuolat tenka kalbėtis apie išskirtinius mano įmonės pageidavimus dėl produkcijai naudojamų medžiagų kokybės, jų patvarumo“, – kalbėjo E. Juškevičius.
Planuoja plėsti gaminių asortimentą
Pasak įmonės vadovo, žmonės stengiasi, kad jų aplinka būtų gražesnė, o kartu ir rūpinasi savo gaunamos korespondencijos saugumu, tad ir pašto dėžučių keitimo klausimas dažnai yra bekompromisis. Šiandien vien tik dailios pašto dėžutės klientams nepakanka, stengdamiesi sukurti darnų estetinį savo būsto vaizdą, klientai palankiai vertina galimybę įsigyti produktų paketą – prie pašto dėžutės stilistiškai priderintą vėliavos stiebą ir namo numerio lentelę.
„Tokius dovanų paketus, kuriuos galima dovanoti naujakuriams, planuojame pradėti gaminti jau nuo 2017-ųjų kovo mėnesio. Mano darbo prioritetai – estetika ir kokybė, bet ne kiekybė,“ – pabrėžė pašnekovas.
Šiuo metu įmonė gamina kelių modelių sublokuotas pašto dėžutes. Vieno tipo dėžutės skirtos lauko sąlygoms ir dviejų – vidaus. Vėliau planuojama daugiau dėmesio skirti suoliukų – šiukšliadėžių, vėliavų laikiklių, stiebų gamybai.
Ateinantys metai žada nemažai iššūkių ir naujovių, mat jau pavasarį įmonė planuoja gaminti kompaktiškus dviračių laikiklius. Įmonės tinklalapyje www.pastodezutes.com pateikiama ir kitų metalo gaminių – šiukšlių dėžių, peleninių, šiukšliadėžių-peleninių.
Turto bankas pristato pirmojo ministerijų miestelio etapo projektinius pasiūlymus: seną instituto pastatą A. Goštauto g. 11 Vilniuje ketinama paversti šiuolaikišku biuru su terasomis ant stogo, visuomenei atviru pirmuoju aukštu. Lygiagrečiai baigiama rengtis atviro tarptautinio architektūrinio-urban...
Šalia Vilniaus Konstitucijos prospekto iškils žinomos britų projektavimo įmonės „Rogers Stirk Harbour + Partners“ suprojektuotas 7 aukštų verslo centras su požemine dalimi. Po visuomenės pastabų Vilniaus miesto savivaldybė pritarė šio pastato projektiniams pasiūlymams.
Netrukus bus paskelbti pirmųjų Nacionalinių architektūros apdovanojimų (NAA) devynių kategorijų trumpieji nominantų sąrašai. Šiuo metu komisijos nariai vertina pateiktas 127 paraiškas, kurių mažiausiai sulaukta kategorijoje „Tvarios inovacijos architektūroje“.
Įsirenginėjant nedidelį būstą ar perprojektuojant dabartinį, gali kilti klausimų, kaip tinkamai susiplanuoti erdves, kad šios būtų kuo efektyviau išnaudotos bei atlieptų poreikius. Patariama atkreipti dėmesį į kelis dalykus: natūralų apšvietimą, elektros instaliacijos planą ir sudėlioti aiškius prio...
Terasa yra labiau jausmas nei statinys. Nes joje būti gera. Todėl planuodami terasą, pirmiausia galvokite apie save: ką joje veiksite, kiek daug ar mažiau vietos norite, kuo ji turi kvepėti, kokiomis spalvomis džiuginti, ar vaikščiosite joje basomis. Terasa turi būti jūsų oazė. Kaip tai įgyvendinti?
Visos šeimos susibūrimo vieta ir netgi pačių namų vizitinė kortelė, kuriai svarbi estetika, grožis, patogumas bei funkcionalumas. Tokį vaidmenį vienos iš instagramo tinklaraščių autorės ir nuomonės formuotojos Monikos Vilčinskaitės bei jos artimųjų gyvenime vaidina virtuvė. Todėl norėdama šią erdvę ...
Aplinkos ministras Simonas Gentvilas ir viceministrė Daiva Matusevičė, kartu su Aplinkos ministerijos komanda, susitiko su naujai išrinkta Lietuvos architektų rūmų taryba ir pirmininku. Susitikimo metu diskutuota apie teisėkūros procesus, architektų profesinės savivaldos įsitraukimą į juos kuo anksč...
Beveik prieš trejus metus miesto susigrąžinta ir jau iki šiol kosmetinių pokyčių sulaukusi Stoties turgaus teritorija ruošiasi kur kas ryškesniems pokyčiams. Balandžio 20 d. (ketvirtadienį) viešąjį konkursą laimėjusi architektų komanda rengia viešą projektinių pasiūlymų pristatymą visuomenei. Jų par...
Pirmieji Nacionaliniai architektūros apdovanojimai (NAA) oficialiai baigė paraiškų registraciją. Per kiek daugiau nei du mėnesius apdovanojimų organizatoriai sulaukė 127 paraiškų, iš kurių dabar komisija išrinks trumpąjį nominantų sąrašą, o liepos 1 d. –apdovanojimų vakarą – paskelbs nugalėtojus.
Chrestomatinė frazė apie velnią, slypintį detalėse, gerai žinoma ne tik architektams. Viena detalė gali sugadinti net ir patį įstabiausią pastatą. Bet detalė taip pat gali tapti patraukliu, vizualiai jungiančiu pastato elementu. Viena pastarųjų – nestandartinės žaliuzės, įrengtos Vilniaus Paupyje.
Nemažai gyventojų renkasi įsikurti kompaktiškuose, nedidelio ploto būstuose, kuriuose ypač svarbus protingas erdvių išplanavimas ir ergonomiškas, funkcionalus interjero dizainas. Anot interjero dizainerės Viktorijos Matulevičienės, siekiant tokį sukurti savo namuose reikia nepamiršti keleto pagrindi...
Šnipiškių rajonas istoriniuose šaltiniuose įvardinamas ne tik kaip Vilniaus statyboms reikalingų plytų gamintojas bei miesto kūrybinio potencialo lopšys, bet ir kaip kaip kelio iš Lietuvos sostinės į Vakarų Europą pradžia. Toks Šnipiškių santykis su miestu ir šiandien yra panašus, tik jau labiau per...
Šiuolaikinis miestas – gyvas organizmas, kuriame nuolat kyla nauji pastatai, o jo istoriją mena senamiestis, saugomas paveldo organizacijų. Tačiau kaip išsaugoti unikalų miesto kraštovaizdį leidžiant kilti naujiems statiniams? KTU Statybos ir architektūros fakulteto (SAF) mokslo prodekanė Aušra Mlin...
Miegamasis – ramiausia namų dalis, skirta poilsiui. Tinkamai įrengta miegamojo erdvė padeda atsipalaiduoti ir gerina miego kokybę. Nesvarbu, ar įsikuriate naujuose namuose, ar atnaujinate dabartinį miegamąjį, yra kelios pagrindinės sritys, į kurias turėtumėte sutelkti dėmesį.
Išrinkta pirmųjų Nacionalinių architektūros apdovanojimų (NAA), kurie įvyks liepos 1-ąją, prizo idėja. Iš 11 vizualaus ir tarpdisciplininio meno bei dizaino kūrėjų, komisijos nuomone, geriausiai konkurso kriterijus atspindėjo šiuolaikinio meno kūrėjos, architektės ir dizainerės Aistės Ambrazevičiūtė...
Paraiškas Nacionaliniams architektūros apdovanojimams (NAA), kurie įvyks liepos 1-ąją, bus galima teikti dar dvi savaites, iki balandžio 14 d. Architektai ir urbanistai gali pretenduoti į 9 apdovanojimų kategorijas ir didįjį prizą, kuriuo bus apdovanotas geriausias kūrinys, išrinktas iš visų kategor...
Turto banko skelbtą viešą atranką organizuoti A. Goštauto g. administracinio kvartalo architektūrinį konkursą laimėjo Lietuvos architektų sąjunga. Planuojama, kad kvartalo architektūrinis konkursas bus paskelbtas liepą. Jam įvykus paaiškės, kaip atrodys administracinis kompleksas, kuriame įsikurs da...
Sostinės širdyje, prie Bernardinų sodo, esantiems XVII a. pr. Kirdiejų rūmams, kuriuose įsikurs Vilniaus miesto muziejus, architektūrinio konkurso metu pasiūlytos keturios sutvarkymo ir įveiklinimo idėjos.
Moderni architektūra, saugumas, gera garso ir šilumos izoliacija. Tai yra savybės, kurias garantuoja profilių sistema GEALAN-LINEAR®. Dar vienas svarbus jos išskirtinumas šiuolaikinėje rinkoje – suderinamumas su kitomis sistemomis, galimybė panaudoti kitų sistemų priedus, iki minimumo sumažinant ski...
„Geros architektūros apibrėžimas nuolat kinta. Klimato kaitos kontekste gera architektūra yra ta, kuri padeda prisitaikyti prie naujų pokyčių. Karo Ukrainoje kontekste – ta, kuri visų pirma yra saugi. Tačiau šalia kintančių savybių yra ir nekintamų bruožų. Vienas jų – estetika. Gera architektūra vis...