2021 gruodžio 4 d. šeštadienis, 12:42
Reklama  |  facebook

Pilaitėje suplanavo naują projektą „Vyšnios“, kuriame pasiūlys 650 butų

2021-07-21 10:07
Investicinis fondas „North Europe Real Estate Development Fund“ (NERED) kartu su „Omberg“ Vilniaus Pilaitės rajone suplanavo mažaaukščių gyvenamųjų namų gyvenvietę „Vyšnios“. Joje numatyta pastatyti 650 butų ir įrengti daugiau nei 3 ha ploto rekreacines erdves su vyšnių sodu.
nuotrauka
„Omberg group“ vizualizac.


Minimos įmonės
Omberg group, UAB
NERED (North Europe Real Estate Development Fund),

Karaliaučiaus g. esančiame sklype NERED kartu su „Omberg group“ ketina išvystyti iki 35 tūkst. kvadratinių metrų gyvenamosios erdvės. Per 4 statybų etapus gyvenvietėje „Vyšnios“ iškils 12 pastatų su maždaug 650 naujų butų. Pirmuoju statybų etapu ketinama pasiūlyti 180 butų. Keturaukščiai gyvenamieji pastatai bus su liftais ir požeminėmis bei antžeminėmis automobilių stovėjimo aikštelėmis.

„Pilaitė išlieka vienu populiariausių rajonų Vilniuje. Čia jau yra išvystyta gyventojams aktuali infrastruktūra, o ketvirtadalį sklypo teritorijos ketiname skirti rekreacinėms erdvėms, kuriose netrūks žalumos. Tad tikime, kad suplanuota gyvenvietė bus patraukli tarp gyventojų, ieškančių kokybiško būsto ramioje ir patogioje vietoje“, – cituojamas NERED fondo valdytojas Antanas Žygas.

Projekto pavadinimas „Vyšnios“ pasirinktas todėl, kad šiuo projektu tikimasi sukurti gyvenvietę, kuri primintų gyvenimą sode.

„Saldžios ir ryškiaspalvės vyšnios mums primena vasarą, nukelia į vaikystę. Uogų samprata atsispindės tiek architektūrinėje gyvenvietės estetikoje, tiek aplinkoje. Gyvenantys mūsų naujajame projekte galės džiaugtis romantišku žydinčių vyšnių vaizdu tiesiai pro savo langus, o sodo atmosferą pagyvins net keli hektarai papildomų žaliųjų erdvių išėjus pro namo duris“, – sako Dalia Andrulionienė, „Omberg group“ generalinė direktorė.

Projekte suplanuoti 1–3 kambarių butai, kurių plotas svyruos nuo 26 iki 54 kv. m., su galimybe pagal poreikį butus apjungti. A++ energinės klasės butuose bus grindinis šildymas. Taip pat visuose butuose bus integruotos rekuperacinės sistemos, kurios prisidės ne tik prie mažesnių šildymo kaštų, bet ir geresnės gyventojų sveikatos.

Gamtos ir architektūros tandemas

Net 3 ha projekto „Vyšnios“ teritorijos užims didžiausia Vilniuje privati rekreacinė erdvė, kuri tarnaus poilsio, lauko gastronomijos, sporto ir sveikatingumo bei bendruomeninės kultūros reikmėms.

„Šio projekto pagrindinė gija – architektūros ir gamtos simbiozė. Sodo medžių, vyšnių, koncepcinė linija apjungs tiek architektūros estetiką, tiek landšaftą, tiek komunikacijos, rinkodaros, pardavimų sprendimus. Norime, kad kiemo erdvėse būtų kuo mažiau transporto, triukšmo ir taršos, o „Vyšnių“ naujakuriai gyventų sodo apsuptyje“, – pasakoja D. Andrulionienė.

Plėtojant „Vyšnių“ projektą, pasak „Omberg group“ vadovės, didelis dėmesys bus skiriamas draugiškos kaimynystės sąlygų kūrimui ir tam, kad naujakuriai nuo pirmos dienos jaustųsi šeimininkais bei įsitrauktų į aplinkos puoselėjimą.

Išsiskirs požeminėmis aikštelėmis

Vienas iš skiriamųjų projekto bruožų Pilatės rajone – numatytos požeminės automobilių stovėjimo aikštelės. Šios nėra dažnai sutinkamas privalumas kituose tokio masto Pilaitės projektuose.

„Nors sklype netrūksta erdvės įrengti vien mažiau investicijų reikalaujančias antžemines automobilių stovėjimo aikšteles, norime kuo daugiau kiemų teritorijos, kurią įprastai daugiabučiuose okupuoja automobiliai, išnaudoti bendruomeninių erdvių, vaikų žaidimų aikštelių ir poilsio zonų kūrimui“, – sako „Omberg group“ vadovė.

Projekto „Vyšnios“ statybas planuojama pradėti šių metų pabaigoje, o pirmąjį etapą baigti 2022-ųjų m. liepą. Visas projektas bus užbaigtas per 3 metus.
Statybunaujienos.lt
NT projektai

nuotrauka
2021-11-30 16:19
Per 10 šių metų mėnesių nekilnojamojo turto (NT) plėtotojai Vilniuje pardavė virš 6 tūkst. butų. Pusė jų – ekonominės klasės. Pasak ekspertų, pardavimai šiame segmente auga kurį laiką ir tendencija, panašu, dar išsilaikys.
nuotrauka
2021-11-30 13:44
Šių metų ketvirtąjį ketvirtį pirminė Vilniaus nekilnojamojo turto (NT) rinka ir toliau mažina apsukas. Bendrovės „Realco“ duomenimis, lapkritį sostinės pirminėje rinkoje parduota 311 būstų, tai yra 46 proc. mažiau nei šių metų vidurkis, kuris siekia 580 būstų per mėnesį. Tačiau vėstanti rinka nereiš...
nuotrauka
2021-11-30 11:28
Nuosavas namas ar kotedžas gali būti įperkamas net ir jaunoms šeimoms, jei joms pavyks pasinaudoti valstybės teikiamomis subsidijomis, kurių šiemet skirta net 14 mln. eurų.
nuotrauka
2021-11-30 11:05
Klaipėdos miesto šiaurinėje dalyje, šalia Liepų gatvės pradėtas statyti naujas gyvenamųjų daugiabučių namų kvartalas „Liepų terasos“. Erdvioje, daugiau nei 4 ha teritorijoje iškils 12 A+ ir A++ energinio naudingumo klasės 4 aukštų daugiabučių namų.
nuotrauka
2021-11-30 09:14
Norintiems gyventi tvariau ir besidairantiems naujo būsto gyventojams SEB bankas pirmasis rinkoje pristatė žaliąjį būsto kreditą, skirtą palankesnėmis sąlygomis įsigyti aukščiausio energinio efektyvumo būstą. Nauja banko paslauga sukurta siekiant paskatinti teigiamus pokyčius tvarumo srityje ir atsi...
nuotrauka
2021-11-29 10:57
Norint pilnai išnaudoti būsto nuomą ir užsitikrinti maksimalų nuomojamo būsto pelningumą, gali tekti ne tik pasistengti, bet ir skirti papildomų lėšų. Nekilnojamojo turto (NT) ir finansų ekspertai pastebi, kad pasirūpinus tvarkinga, patrauklia būsto išvaizda ir įrengimu iš nuomos galima gauti net pe...
nuotrauka
2021-11-25 10:00
Ateinančių metų pavasarį sostinės dešiniajame Neries krante prasidės projekto „Šnipiškių perspektyvos“ II etapo statybos darbai. NT plėtotoja „Lithome“ 44 butus ir komercines patalpas turintį objektą planuoja pabaigti iki 2022 m. IV ketv.
nuotrauka
2021-11-24 09:01
Vilniaus Pašilaičiuose nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Lithome“ planuoja statyti 300 naujų butų – investuos daugiau kaip 22 mln. Eur. Erdvioje (1,3 ha) teritorijoje dviem etapais iš viso numatyta pastatyti 6 skirtingo aukštingumo daugiabučius namus, sujungtus bendromis poilsio ir aktyvaus...
nuotrauka
2021-11-22 14:05
Šventojoje įgyvendinamas skandinaviškos urbanistikos projektas. Planuojama, kad Elijos gatvėje, 3,6 ha plote vystoma nauja 68 namų ir kotedžų gyvenvietė „Naujasis pajūris“ taps pirmuoju „žaliosios“ energijos projektu pajūryje. Šiame projekte bus realizuota didžiuosiuose miestuose taikoma NT projektų...
nuotrauka
2021-11-18 08:50
„EfTEN“ susitarė su nekilnojamojo turto vystytoja UAB „Etapas Group“ dėl dviejų 9 aukštų daugiabučių statybos Žeimenos g. 82, Kaune. Galutinis produktas – visiškai įrengti ir apstatyti butai šeimoms, skirti ilgalaikei nuomai.
nuotrauka
2021-11-17 11:39
Pasaulyje ir Lietuvoje išpopuliarėję loftai turi ir privalumų, ir trūkumų, bet gerai apgalvotas jo interjeras gali nustebinti kiekvieną. „Citus“ interjero architektė Vilė Kasperavičiūtė kūrė demonstracinių loftų „Radio City“ projektą, interjerus ir turi ką patarti.
nuotrauka
2021-11-16 06:16
Kauno rajone, II Jonučiuose, pradedamos naujų daugiabučių statybos. „Namučių“ kvartale duris atvers 400 butų.
nuotrauka
2021-11-15 16:39
Ateinančių metų pradžioje Vilniuje pradės kilti nauja kotedžų gyvenvietė „Stillum“. Modernaus dizaino 41 kotedžas Užubalių gatvėje 17, Tarandėje, suformuos uždarą kvartalą, skirtą erdvesnio ir komfortiško būsto ieškančioms šeimoms
nuotrauka
2021-11-15 12:57
Naujojoje Akmenėje planuojamas naujas daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas. Akmenės rajono savivaldybės vadovai pokalbio susitiko su grupe architektų, teritorijų planavimo, investicijų ir kitų sričių specialistų aptarti, kur ir kaip jis galėtų būti suprojektuotas.
nuotrauka
2021-11-12 13:25
Lietuvos bankas, įvertinęs būsto rinkos kaitimą ir skolinimo būstui apimties didėjimą, nusprendė iki 30 proc. didinti minimalų pradinio įnašo reikalavimą antrajai ir paskesnėms būsto paskoloms.
nuotrauka
2021-11-10 13:06
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group" pradeda pirmojo kvartalo „River Space" statybas projekte „reVINGIS". Šiuo pirmuoju etapu iki 2023 m. pabaigos šalia Vingio parko bus pastatyti 153 įvairaus dydžio bei planavimo butai bei komercinės patalpos. Investicijos į kvartalo „River Space" sta...
nuotrauka
2021-11-05 11:19
Per devynis šių metų mėnesius SEB bankas šalies gyventojams suteikė 21 proc. daugiau būsto paskolų negu pernai tuo pačiu metu. Bendras SEB banko suteiktų būsto paskolų dydis per tris metų ketvirčius siekė beveik 349 mln. eurų.
nuotrauka
2021-11-04 10:48
Kas antras šalies gyventojas (52 proc.) nepirktų būsto, kurio vaizdas pro langus ateityje gali būti užstatytas. Kas trečias (31 proc.) tokį būstą pirktų, jei kaina būtų labai patraukli, parodė bendrovės „SBA Urban“ užsakymu atlikta visuomenės apklausa.
nuotrauka
2021-11-03 11:11
Kiek daugiau nei pusė (55 proc.) būstą besinuomojančių Lietuvos gyventojų labiausiai nerimauja dėl to, kad būsto savininkas nutrauks sutartį anksčiau laiko ar padidins nuomos kainą, rodo „Luminor“ banko atlikta apklausa. Beveik pusė Lietuvos gyventojų įvairias būsto savininko keliamas sąlygas įvardi...
nuotrauka
2021-10-27 07:07
Kai dalinė būsto apdaila jau atlikta, atrodo, kad jau čia pat bus galimybė įsikelti į savo nuosavus namus. Bet taip tik atrodo. Lemiamo būsto apdailos etapo metu prireikia ir nemažai kantrybės, ir laiko, ir svarbių sprendimų, ir detalaus investicijų apskaičiavimo.

Statybunaujienos.lt » NT projektai