2024 vasario 26 d. pirmadienis, 13:39
Reklama  |  facebook

Populiarėja nauja būsto paieškos platforma: tiek trumpalaikei, tiek ilgalaikei nuomai

2024-02-01 13:56
Buvęs nekilnojamojo turto (NT) agentas Igor Petrenko teigia atradęs neužpildytą nišą būsto nuomos rinkoje. Pasak jo, besikeičianti geopolitika ir pasaulį supurčiusi COVID19 pandemija pakoregavo nuomos įpročius, itin smarkiai išaugino trumpalaikės nuomos paklausą, tačiau esamos nuomos platformos neatliepia vartotojų lūkesčių.
nuotrauka
Rentu.lt nuotr.


Panašu, kad vilnietis verslininkas teisingai suprato rinkos poreikius, nes jo įkurtas nemokamas nuomos portalas Rentu.lt per porą mėnesių pritraukė net 1000 įvairių nuomos pasiūlymų. Būsto nuomos segmentui ir toliau augant, vyras ragina suspėti „įšokti į traukinį“ ir kitus NT vystytoju, plačiau reklamuoti savo siūlomas apgyvendinimo paslaugas.

Būstų nuomotojus patraukia funkcionalumu

Rentu.lt įkūrėjas I. Petrenko atvirai dalinasi, kad tokį portalą sukūrė iš asmenine patirtimi suprasto poreikio. Dar dirbdamas su nekilnojamu turtu jis pastebėjo, kad vietiniai portalai yra labai paprasti, juose nėra patogu valdyti įkeltus skelbimus. Todėl Rentu.lt tikslas – teikti praktines funkcijas, atitinkančias realius nuomos poreikius.

„Supratau, kad jei nepatogumų kyla man, tai greičiausiai su jais susiduria ir kiti. Dėl to kilo mintis sukurti visiškai naują platformą, kuri turėtų daug patogesnį funkcionalumą: šiuo metu portalas jau yra prieinamas telefone, planšetėje ar įprastoje kompiuterio interneto naršyklėje.

Užsakymus atlikti ir valdyti taip pat labai paprasta – svetainės naudotojai mato bendrą užimtumo kalendorių, kurį gali lengvai sinchronizuoti su kitomis populiariomis platformomis, kaip „Booking“, „Airbnb“ ar „Vrbo“. Esame paruošę ir laiškų šablonus su dažniausiais klausimais ar reikalinga informacija patogesniam bei lengvesniam bendravimui, kuris tarp kliento ir nuomotojo vyksta tiesiogiai platformoje“, – pasakoja pranešime cituojamas I. Petrenko.

Skelbimų talpinimas ir rezervacijos – nemokamai

Portalo įkūrėjas džiaugiasi, kad vienas geriausių dalykų, kuriuos šiuo metu gali pasiūlyti būstų savininkams bei verslams – nemokamas ir neribojimas skelbimų talpinimas. Svetainės lankytojams, ieškantiems būsto, taip pat nėra taikomas rezervacijos mokestis.

Dar vienas projekto išskirtinumas – Rentu.lt yra pirmas ir vienintelis Lietuvoje portalas kuris suteikia galimybę būstą išsinuomoti vos vienam mėnesiui. Pasak NT specialisto, tai itin pravarti funkcija tiems, kam būstas reikalingas laikinam persikėlimui.

Igor Petrenko, 
asmeninio archyvo nuotr.
 
„Dažniausiai Lietuvoje trumpalaikio apgyvendinimo ieško karo paveikti ukrainiečiai, taip pat žmonės, dirbantys sezoninį darbą, studijuojantys, ar tiesiog savo būstą besiremontuojantys ir ieškantys laikinos pastogės gyventojai“, – pastebi verslininkas.

I. Petrenko sako, kad tokia laikino apgyvendinimo galimybė itin svarbi Lietuvos pajūryje veikiantiems NT verslininkams, kurių būstai šaltojo sezono metu lieka neapgyvendinti. Eksperto teigimu, naudojantis jo sukurta platforma, tokius būstus galima paprastai „įdarbinti“ ir palaikyti pastovų pasyvių pajamų srautą visus metus.

„Labiausiai norėčiau, kad platforma taptų naudinga įvairiems gyventojų norams įgyvendinti: nuo darbo ar studijų kelionių, iki poilsio ar ilgalaikės nuomos gyvenimui“, – lūkesčiais dalinasi vyras.

Būsto nuomai paklausa auga

Registrų centro duomenimis, Lietuvoje ir toliau augant imigracijos skaičiams, o didmiesčiuose – studentų gretoms, būsto nuomos paklausa vis dar didėja. Todėl I. Petrenko ragina verslininkus nedelsti ir plėsti savo reklamos įrankių sąrašą, pozicionuoti savo pasiūlymus kuo aukščiau ir dažniau.

„Portalo Rentu.lt tikslas yra tapti papildomu verslininkų įrankiu dirbant su trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos būsto skelbimais. Tai yra įrankis, supaprastinantis darbą nuomininkams ir paieškas klientams. Panašu, kad būsto nuomos poreikis mūsų šalyje tik augs, tad kiekvienas, apgyvendinimo paslaugas teikiantis verslininkas, turėtų suskubti ir nepraleisti progos savo paslaugas pozicionuoti kuo aukščiau“, – mintimis dalinasi I. Petrenko. 
Statybunaujienos.lt
Žymės  Nuoma, Butai, NT verslasNT projektai

nuotrauka
2024-02-22 15:39
Sostinės Paribio gatvėje baigiamame statyti kvartale „Žvėryno City“ jį plėtojanti bendrovė „RE Excellence“ pradeda antrąjį butų bei komercinių patalpų pardavimo etapą. Pirkėjams siūloma 90 butų, 15 loftų ir 13 įvairioms reikmėms pritaikomų komercinių patalpų. „Žvėryno City“, kurio statyba bus visišk...
nuotrauka
2024-02-15 12:16
Vilniuje, Ukmergės gatvėje, pradedamas vystyti naujas projektas „U128“. Pirmo etapo metu jame bus pastatyti du gyvenamieji namai. Planuojama, kad gyventojai į juos galės įsikelti po dvejų metų. Projektą vysto nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas“ kartu su investicine bendrove „DIFF Finance“.
nuotrauka
2024-02-12 14:38
Statybų bendrovė „YIT Lietuva“ šiame projekte naujakuriams siūlo dar vieną daugiabutį vystomame „Piliamiesčio“ kvartale – šešiaaukštį „Nemuno“ namą. Jis iškilo „Piliamiesčio“ vidiniame „Upių“ kvartale, esančiame arčiausiai Neries ir Kauno pilies bei stebinančiame vaizdingiausiomis senamiesčio panora...
nuotrauka
2024-02-08 10:17
Vilniuje duris atvėręs „ATLAS" – pirmasis ir didžiausias tokio pobūdžio „co-living" apartamentų nuomos projektas Lietuvoje. Klientams čia siūlomos ne tik įprastos mažo ploto studijos, tačiau ir 2-3 kambarių apartamentai su bendruomeniško gyvenimo privalumais.
nuotrauka
2024-02-02 08:55
Vilniaus Žvėryno rajone baigti statyti kotedžai. Lūšių gatvėje išplėtotą projektą sudaro 4 A+ energinės klasės kotedžai, kurių plotas svyruoja nuo 119 kv. m iki 136 kv. m. Kiekvienas kotedžas turi ir savo žemės sklypą. Namus, kiek ilgiau nei metus užtrukusi, pastatė nekilnojamojo turto vystymo bendr...
nuotrauka
2024-01-15 15:01
Netoli prekybos centro „Panorama” naują daugiabučių kvartalą kurianti statybų bendrovė žada per artimiausius metus paversti jį geidžiamiausia lokacija ieškantiems balanso tarp miesto ir gamtos. Vystytojas siekia realizuoti rajono potencialą ir sukurti modernią mažaaukščių butų gyvenvietę.
nuotrauka
2024-01-15 10:09
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ sostinės Naujamiesčio rajone imasi antrojo „LiveUp“ projekto etapo. Vilniaus miesto savivaldybė suteikė leidimą statyti 7 aukštų gyvenamąjį namą. Darbus įmonė pradės jau netrukus, investicijos į projektą sieks 5,5 mln. eurų.
nuotrauka
2024-01-12 09:58
Nors, kaip skelbia Lietuvos bankas, per pastaruosius dvylika mėnesių būsto pardavimų skaičius šalyje susitraukė daugiau nei dešimtadaliu, o būsto įperkamumo rodikliai mažiausi per pastaruosius dešimt metų, prognozuojama, kad jau greitu metu rinka turėtų atsigauti. Besikeičianti pirkėjų elgsena koreg...
nuotrauka
2024-01-11 14:29
Prabangaus NT plėtotoja UAB „Unique Properties“ gavo statybą leidžiančius dokumentus gyvenamajam ir administraciniam kompleksui „Vilniaus Džiazas“ Senamiestyje, K. Vanagėlio g. 11 ir 18. Kompleksą sudarys dviejų korpusų daugiabutis su 66 butais ir 11 komercinių patalpų, tvarkomas unikalus tarpukario...
nuotrauka
2024-01-10 09:31
Jei įsivaizduojate tipinį daugiabučių rajono kiemą, tikriausiai mintyse iškyla asfaltuotos automobilių aikštelės vaizdas. O žiemą apsnigtuose daugiabučių kiemuose vietos automobiliams net neužtenka, todėl vairuotojai palieka juos ant takų ar pievelių. Ar gali kiemas būti kitoks? Tvarios miestų ir in...
nuotrauka
2024-01-09 09:54
Europoje tarp jaunų specialistų ir studentų populiarus bendruomeniško būsto konceptas „co-living" populiarėja ir Lietuvoje, kur pastaraisiais metais įgyvendintas jau ne vienas panašus projektas. Studentų akademiniame miestelyje, Vilniaus Saulėtekio rajone, esančius senus pastatus paversti šiuolaikiš...
nuotrauka
2024-01-02 12:47
Nekilnojamojo turto plėtotoja „RE Excellence" pradeda 54 butų, modernios architektūros pastato Neries pakrantėje Vilniuje statybą. Išraiškingas pastatas ir šalia jo planuojama medžių alėja keis pakrantės atkarpos ties Žaliuoju tiltu vaizdą.
nuotrauka
2023-12-22 14:04
Vienas naujausių Vilniaus Senamiestyje plėtojamų statybos projektų – dviejų prabangių namų kompleksas „Sanguškų parkas" – gavo statybos leidimą. Žiupronių gatvėje, šalia Misionierių bažnyčios ir Subačiaus bei M. Daukšos gatvių, 2026 m. bus įrengti 55 butai, 11 poilsio ir 13 komercinės bei administra...
nuotrauka
2023-12-20 10:11
Dėl smarkiai išaugusių Euribor palūkanų ir pabrangusio finansavimo nukrito įperkamumas bei sulėtėjo naujų būstų pardavimų greitis, o rinkoje pasipylė akcijos. Reikšmingo kainų kritimo, panašu, pirkėjai jau nebesitiki, tačiau dabar medžioja pasiūlymus, o į kitus kriterijus kreipia mažiau dėmesio, rod...
nuotrauka
2023-12-14 10:43
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco" įsigijo du žemės sklypus Ispanijos Kosta del Solio pakrantėje, viename brangiausių Marbeljos rajonų, kur vystys du prabangių vilų projektus.
nuotrauka
2023-12-12 12:41
Nekilnojamojo turto plėtotojai teigia, kad naujų būstų rinkoje jaučiami atsigavimo ženklai. Nors investiciniai projektai dar šiek tiek stagnuoja, naujus būstus jau aktyviau perka jaunos poros, šeimos.
nuotrauka
2023-12-11 10:07
Nors kartais bandoma lyginti nekilnojamojo turto (NT) rinką su „amerikietiškais kalneliais“ – kainos ne tik kyla, bet ir krenta, o jos dalyviai nuo 2010 metų išgyveno ne vieną krizę – ekspertai ragina remtis oficialia statistika. Anot skandinavų kapitalo bendrovės „Bonava Lietuva“ vadovo Remigijaus ...
nuotrauka
2023-12-08 06:36
Gyventojams atkreipus dėmesį į skelbimuose vis dažniau pasitaikančius siūlymus pirkti butą negyvenamosios paskirties patalpose, Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) įspėja: įsigijus tokį butą ne tik netenkama kai kurių gyvenamajam bū...
nuotrauka
2023-12-07 15:18
Tvarios miestų plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ užbaigė paskutinįjį – ketvirtąjį – gyvenamųjų namų projekto „Matau Vilnių“ etapą. Sostinės centre, šalia Tauro kalno, įsikūrusiame prestižiniame kvartale pastatytas 4 aukštų su antstatu namas. Šiuolaikiškame daugiabutyje – 19 modernių butų, iš kurių daug...
nuotrauka
2023-12-06 10:36
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ sostinės Verkių gatvėje statys naują gyvenamąjį kvartalą. Projektas bus įgyvendintas pagal architektūrinį konkursą laimėjusį „Eventus pro“ architektų pasiūlymą.

Statybunaujienos.lt » NT projektai