2021 sausio 21 d. ketvirtadienis, 18:45
Reklama  |  facebook

Kas trečią nuomos užsakymą „Storent“ gauna internetu

2020-11-23 07:46
Bendrovė „Storent“, šių metų balandžio mėnesį klientams Lietuvoje pasiūliusi statybų įrangą nuomotis internetu, jau skaičiuoja pirmuosius šio sprendimo vaisius. Per kiek daugiau nei pusmetį šia galimybe pasinaudojusių klientų skaičius artėja prie1 tūkstančio, o atliktų sandorių skaičius perkopė 3,5 tūkst. Šiuo metu naudojantis platforma jau sudaroma 30 proc. visų „Storent“ nuomos sandorių, šis skaičius kiekvieną mėnesį padidėja keliais procentais.
nuotrauka
„Storent“ nuotr.


Minimos įmonės
Storent, UAB
Lietuvoje pasiteisinusį sprendimą „Storent“ jau diegia Suomijoje ir Švedijoje.

„Diegti elektroninę įrangos nuomos platformą pradėjome dar pernai, tačiau Covid-19 protrūkis procesą paspartino. Planavome startuoti šių metų pabaigoje, tačiau supratome, kad pandemija ir karantinas negrįžtamai keičia žmonių įpročius, jų tarpusavio santykius, klientų aptarnavimo ir kitus verslo procesus. Galiu drąsiai teigti, kad skaitmenizavimas pasiteisino – jis ne tik leido mums sumažinti fizinį žmonių kontaktą, kas ypač svarbu koronaviruso pandemijos metu, tačiau ir paspartino nuomos procesus. Pasiteisino ji ir mūsų klientams, nes įrangą nuomojant internetu, kartais yra net 20% pigiau. Galiausiai šio sprendimo naudojimas padėjo mums atrasti ir naujus klientų segmentus“, – sako „Storent“ Lietuvoje vadovaujantis Kęstutis Mikalauskas. 

Kaip pavyzdį jis mini statybų įrangos nuomą fiziniams asmenims.

„Anksčiau su fiziniais asmenimis, visų pirma dėl su saugumu susijusių rizikų, praktiškai nedirbome. Smart-ID ir kvalifikuoto m. parašo naudojimas mums padėjo išspręsti šią problemą. Šiuo metu jau maždaug 2 proc. mūsų apyvartos sudaro statybų įrangos nuoma fiziniams asmenims“, – aiškina K. Mikalauskas.

Įtakos tam turėjo ir faktas, jog smulkius įrankius tam tikruose Lietuvos regionuose „Storent“ pristato naudodama „Bolt Business Delivery“. Tai žymiai supaprastino logistiką, sumažino pristatymo laiką ir išlaidas.

Anot K. Mikalausko, vis daugiau naudojant elektroninius statybų įrangos nuomos sprendimus, bendrovės darbuotojų skaičius ar vidutinis darbo užmokestis nemažėjo: „Norime gerinti paslaugų efektyvumą, o ne mažinti kaštus žmonių sąskaita. Komanda išliko tokia pati, kaip ir 2019 metais, tiesiog įdiegus internetinę nuomos platformą pavyko pasiekti didesnį aktyvių klientų ir nuomos sandorių skaičių bei padidinti efektyvumą, tačiau žmogiškasis veiksnys išlieka ne mažiau svarbus nei technologijos.“
Skaitmenizavimas pasiteisino – tai ne tik leido sumažinti fizinį žmonių kontaktą, kas ypač svarbu koronaviruso pandemijos metu, tačiau ir paspartino nuomos procesus.
Klientai iš to irgi laimėjo: įrangą nuomojant internetu, kartais yra net 20 proc. pigiau.

„Statybų sektoriaus augimas šalyje stoja, daug neapibrėžtumo, tačiau rinkos reakcija žymiai ramesnė nei pirmosios bangos metu. Tikimės, kad rinka atsigaus antroje kitų metų pusėje, o šį laiką kaip tik ir turime išnaudoti verslo efektyvumo didinimui“, – sako bendrovės vadovas, vertindamas besikeičiančią bendrą statybų rinką Lietuvoje.

„Storent“ sukurtoje viso ciklo bekontaktėje el. nuomos platformoje klientai gali išsirinkti reikalingą įrangą, užsakyti ją, susiderinti pristatymo laiką ir vietą, taip pat atsiskaityti už paslaugas. Sistema automatiškai paskaičiuoja nuomos kainą, pristatymo būdus ir terminus, transporto išlaidas. Visi nuomos paslaugos procesai, pradedant sutarties sudarymu ir baigiant įrangos grąžinimu į nuomos punktą, atliekami bekontakčiu būdu. Reikalingus nuomos dokumentus bendrovės atstovai ir klientai pasirašo naudojant „Smart ID“ sprendimą. 
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Pandemijos iššūkiai

nuotrauka
2021-01-20 09:14
Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog nuo šiandien, sausio 20 d., savarankiškos įmonės gali teikti paraišką vienkartinei negrąžintinai subsidijai gauti.
nuotrauka
2021-01-20 08:22
Nuo trečiadienio, sausio 20 d., verslas jau gali teikti paraiškas gauti subsidijas ir lengvatines paskolas. Pirmąjį Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengto pagalbos verslui paketą sudaro 180 mln. eurų – 150 mln. eurų skiriama subsidijoms, 30 mln. eurų – paskoloms.
nuotrauka
2021-01-19 15:59
Tęsiantis karantinui ir ekstremaliajai situacijai, darbdaviai toliau gali skelbti prastovas darbuotojams. Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) duomenimis, galiojančias prastovas yra paskelbusios daugiau nei 14 tūkst. įmonių.
nuotrauka
2021-01-18 10:29
Prie sparčiai augančios ir besikeičiančios šalies sostinės prisideda ir nekilnojamojo turto plėtotojai, kurie nuolatos stato ir siūlo gyventojams įsigyti naują būstą. Ne išimtis ir 2020 m., kurie nepaisant užklupusios pandemijos, pasižymėjo tikrai įspūdingu pastatytų butų skaičiumi.
nuotrauka
2021-01-18 07:20
Nei pandemija ir su ja atsiradę gausūs suvaržymai, nei niūrokos ekonomistų prognozės nenuslopino lietuvių verslumo – pernai įmonių šalyje ir vėl buvo įsteigta daugiau, nei užsidarė.
nuotrauka
2021-01-12 09:19
Valstybinė darbo inspekcija (VDI) pastaruoju metu gauna daugiau paklausimų, susijusių su rizikomis kilti COVID-19 protrūkiams darbovietėse. Darbuotojai susirūpinę saugių darbo sąlygų užtikrinimu: ne tik dėl darbdavių taikomų prevencinių priemonių, bet ir dėl kolegų elgesio.
nuotrauka
2021-01-08 15:38
Koronaviruso sukelta pandemija paženklinti jau praėję 2020-ieji metai skaudžiai palietė Lietuvą, o valstybė ir visuomenė gana stipriai nukentėjo nuo tiesioginių ir netiesioginių pandemijos pasekmių, ypač vadinamosios antrosios pandemijos bangos, prasidėjusios 2020 m. rudenį, metu.
nuotrauka
2021-01-08 13:26
Ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir šiuo metu su socialiniais partneriais ir valstybinėmis institucijomis analizuoja ir derina antrojo paramos verslui paketo koncepciją, skirtą padėti labiausiai nuo pandemijos nukentėjusiems verslams.
nuotrauka
2021-01-08 09:18
2021 m. sausio 1 d. duomenimis, Lietuvoje veikė 108 258 ūkio subjektai (be fizinių asmenų, užsiimančių ekonomine veikla), jie sudarė 43 proc. visų Juridinių asmenų registre įregistruotų ūkio subjektų. Veikiančių ūkio subjektų skaičius, palyginti su 2020 m. pradžia, padidėjo 0,7 proc.
nuotrauka
2020-12-31 14:01
Pandemijai tęsiantis darbdaviai, darbuotojai, nepasiturintys gyventojai, būtinybei atsiradus mažus ar negalią turinčius vaikus namuose prižiūrintys tėvai ir kitais metais galės naudotis valstybės pagalbos priemonėmis. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kokios valstybės paramos nuo pan...
nuotrauka
2020-12-31 08:58
Vyriausybės pasitarime buvo pritarta Ekonomikos ir inovacijų ministerijos pateiktai patikslintai subsidijų nuo COVID-19 nukentėjusioms įmonėms koncepcijai ir kriterijams. Numatyta, kad paramą dėl antrosios pandemijos bangos neigiamo poveikio verslui galės gauti ir tos įmonės, kurių darbuotojų skaiči...
nuotrauka
2020-12-23 13:36
Seimas priėmė Užimtumo įstatymo pataisas, pagal kurias nuo kitų metų pusantro karto didės subsidijos prastovų metu, o darbdaviams neliks pareigos prie darbuotojo atlyginimo prisidėti savo lėšomis. Tokiu būdu siekiama smarkiau padėti verslui ir gyventojams, susidūrusiems su neigiamu COVID-19 plitimo ...
nuotrauka
2020-12-23 09:16
Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą (PVF), sudarė pirmąjį sandorį – 7 milijonų eurų finansavimą mišriais instrumentais skyrė UAB „Enerstena“, kuri projektuoja, gamina ir įrenginėja biomasės katilines.
nuotrauka
2020-12-22 14:36
Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje suburta Verslo sąlygų karantino metu darbo grupė, kuri aiškiau, paprasčiau ir detaliau pateiks verslui informaciją ir rekomendacijas dėl apribojimų antrojo karantino metu.
nuotrauka
2020-12-21 12:26
Lietuvos statybos įmonės vis labiau jaučia ryškų pandemijos poveikį: skaičiuoja ženkliai sumažėjusias darbų apimtis ir neigiamus pokyčius finansiniuose veiklos rezultatuose, susiduria su iššūkiais dėl saugaus darbo organizavimo ir galimybės pasinaudoti pagalbos verslui priemonėmis, rodo Lietuvos sta...
nuotrauka
2020-12-21 09:26
Nuo kitų metų dvigubai didėja subsidijos prastovų metu, darbdaviams nelieka pareigos prie darbuotojo atlyginimo prisidėti savo lėšomis. Šie pakeitimai darbdaviams padės išlaikyti darbo vietas, o darbuotojams – neprarasti pajamų. Tai ypač aktualu nuo pandemijos stipriai nukentėjusiam verslui: viešbuč...
nuotrauka
2020-12-18 10:42
Pasaulio ekonomikos forumo konkurencingumo ataskaita šiemet kitokia – tradiciškai joje būna pateikiamas šalių konkurencingumo indeksas, reitinguojantis valstybes pagal tai, kaip jų instituciniai „rėmai“ skatina arba varžo verslą didinti produktyvumą. Šiais metais, atsižvelgiant į išskirtinę situacij...
nuotrauka
2020-12-17 13:13
2020–uosius dar ilgai prisiminsime kaip nepaprastai sunkius įprastą rutiną sutrikdžiusius ir daugumą mūsų dukart namuose įkalinusius metus. Tačiau kai kurie pokyčiai leido atrasti naujas galimybes, padėjo išvengti visiškos gyvenimo ir ekonomikos stagnacijos, sako nekilnojamojo turto (NT) projektų va...
nuotrauka
2020-12-16 13:27
Šiemet viešieji pirkimai buvo linksniuojami itin dažnai. Vienais atvejais dėl to, kad dabartinis reglamentavimas apsunkina pandemijai suvaldyti būtinų priemonių įsigijimą, kitais – dėl skubių įstatymo pakeitimų. Ekspertų vertinimu, viešuosius pirkimus reglamentuojančių teisės aktų keitimas atsižvelg...
nuotrauka
2020-12-14 11:26
KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto (KTU EVF) mokslininkų grupė palygino pandemijos sukeltą ekonominį šoką su kitomis finansinėmis-ekonominėmis krizėmis, tarp jų – ir su 2008 m. pasauline finansų krize. Šis tyrimas leido detaliau identifikuoti krizės specifiškumą.

Statybunaujienos.lt » Pandemijos iššūkiai

nuotrauka

„Mūsų svajonių įgyvendinimas yra įkvėpimo šaltinis naujiems mūsų sumanymams“ (Orison Swett Marden)

Galima įsigyti ir pasodinti labai dekoratyvių, brangių augalų, tačiau visuma nedžiugina. O galima pasirinkti neryškius, neišraiškingus augalus, tačiau tinkamai sukomponuota jų visuma atima ž...