2021 balandžio 14 d. trečiadienis, 11:31
Reklama  |  facebook

Ketinantiems statyti ar renovuoti stogą – geriausias metas įsigyti medžiagas Video

2020-04-22 07:40
Dėl šiltos žiemos šiemet gerokai anksčiau prasidėję statybų ir renovacijos darbai nestoja ir karantino metu. Suomiškų plieninių stogo dangų gamintojo „Ruukki“ rinkodaros vadovas Mantas Grigaliūnas patikino, kad šiuo metu stogų pirkimo sumažėjimo nepastebi.
nuotrauka
„Ruukki Classic M“ stogo danga dėl mikrobangelių bus tvirtesnė, lygesnė. „Ruukki Products“ AS archyvo medžiaga


Minimos įmonės
Ruukki Lietuva (nuo 2020 05 25 d. NORDEC), UAB
Kokią įtaką Lietuvoje paskelbtas karantinas daro stogų statybos ir prekybos veiklai?

Karantino metu „Ruukki“ stogų dangos skaičiuojamos, gaminamos, parduodamos ir pristatomos kaip ir iki šiol. Vienintelis skirtumas, kad šiuo metu negalima atvykti į prekybos vietas ir apžiūrėti stogų ekspozicijų gyvai. Tačiau visi mūsų darbuotojai ir „Ruukki“ prekybos atstovai dirba visu pajėgumu, nuotoliniu būdu, tad pasikonsultuoti, išsirinkti sau labiausiai patinkančią stogo dangą, aptarti kainų variantus, užsisakyti, apmokėti sąskaitą ir t.t., galima ir bekontakčiu būdu. Viskuo pasirūpins „Ruukki“ – pagal kliento stogo matmenis pagamins stogo dangą, sukomplektuos reikiamus priedus, viską saugiai supakuotą savo transportu pristatys tiesiai į kliento kiemą.

Visa komunikacija su klientais ir prekių iškrovimas, perdavimas vyksta bekontakčiu būdu. Beveik visa mūsų stogų produkcija atvyksta iš Estijos, Suomijos ir Švedijos gamyklų, tad pasienyje sunkvežimiai taip pat ilgam neužtrunka, o Lenkijos pasienio kirsti nereikia. 

Nuotraukoje – 
„Ruukki“ rinkodaros vadovas Mantas Grigaliūnas 

„Ruukki“ labai atsakingai laikosi visų karantino nurodymų, taiko visas rekomenduotas apsaugos priemones ir rūpinasi, kad užtikrintų savo klientų bei darbuotojų saugumą. Kol kas jokio pirkimų sumažėjimo nepastebime, nes tiems, kas planavo stogo statybą ar renovaciją, stogų dangas pristatome laiku, kaip ir iki šiol.

Ką patartumėte svarstantiems renovuoti, pasikeisti stogo dangą?

Viena iš „Ruukki“ vertybių – žmogaus saugumas ir sveikata, tad palaikome ir stengiamės paskatinti įvairias su sveikata susijusias iniciatyvas. Pavyzdžiui, kasmet kaimo gyventojams, dalyvaujantiems asbesto keitimo programoje, siūlome specialias nuolaidas. Ne išimtis ir šis pavasaris. Beje, paraiškos 2020 m. asbesto keitimo programai yra renkamos iki gegužės mėnesio pabaigos. Dūlančio asbestinio šiferio dalelės yra labai pavojingos, ir ilgainiui, net ir po kelių dešimtmečių, gali sukelti plaučių vėžį ar kitas kvėpavimo takų ligas. Deja, ir šiuo metu siaučiantis koronavirusas, ir įvairios gripo atmainos pavojingiausios tiems, kas turi susilpnėjusį imunitetą, plaučių ar kitų kvėpavimo takų problemų. Taigi asbesto šalinimo programa Lietuvoje – unikali galimybė ir išvengti sveikatos bėdų ateityje, ir atnaujinti savo sodybą bei ženkliai pakelti savo nekilnojamo turto vertę.

Programos dalyviai, pasinaudoję mūsų specialiais pasiūlymais ir valstybės parama, turi galimybę sutaupyti iki 50–60 % išlaidų stogo medžiagoms. Beje, visų kaimyninių šalių gyventojai pavydžiai žiūri į Lietuvoje vykdomą asbesto šalinimo kampaniją, sako, kad tikrai tokia proga pasinaudotų. Tačiau ten niekas tokių kompensacijų nesuteikia, tad žmonės moka visą kainą, kad tik atsikratyti kenksmingo šiferio.

Kokie produktai šiuo metu aktualiausi?

„Ruukki“ stogo dangų ir produktų stogams asortimentas išties platus. Galime pasiūlyti įvairių profilio raštų ir spalvų plienines stogų dangas, lietvamzdžių sistemas, stogo plėveles, pakalimų profilius, skardos lankstinius ir daug kitų stogo priedų. Esant itin skubiam atvejui, tarkim, vėtrai apgadinus stogą, ar norint dangą susimontuoti pačiam, siūlome rinktis „Ruukki Finnera“ stogo dangą, kuri yra gaminama nedideliais lakštais, nuolat palaikoma vietiniuose sandėliuose, ant palečių. Tokią dangą lengva transportuoti, užkelti ant stogo ar net susimontuoti pačiam. Tačiau imantis darbų, pirmiausiai būtina susipažinti su produkto montavimo instrukcija.

Visas stogų montavimo instrukcijas internete galima atsisiųsti el. forma.

Na, o pasinaudojus „Ruukki“ interneto svetainėje esančiu stogo dizaino parinkimo ir derinimo įrankiu, galima lengvai ir greitai pamatyti, kaip vienas ar kitas stogo dangos raštas ar spalva derėtų prie namo fasado spalvų, aptarti su šeimos nariais įvairius variantus.

Ar šiemet nukeltos/atšauktos statybų parodos nesutrukdė Jums į Lietuvos rinką pateikti naujienų?

Be abejo, gaila, kad praradome galimybes pademonstruoti savo naujausius gaminius gyvai, parodų metu. Tačiau stengiamės išnaudoti visas skaitmenines priemones, informuojame savo prekybos atstovus, stogdengius ir klientus apie tai.

Kaip ir kasmet, šiemet Lietuvos rinkai pristatome keletą itin pažangių produktų. Pavyzdžiui, šį pavasarį „Ruukki“ stogų asortimentą papildė nauja „click“ valcais jungiama „Classic M“ ir modulinė, t.y. nedideliais lakštais parduodama čerpinio profilio danga „Frigge“, unikaliais produktais papildytas ir stogo saugos elementų asortimentas. 

Nauji „Ruukki SafeGrip“ stogo saugos elementai užtikrina 100% geresnį sukibimą net ir drėgnu oru. „Ruukki Products“ AS archyvo medžiaga

Naujieji „Classic M“ stogo lakštai yra mikroprofiliuoti per visą lakšto plotį, t.y. su išilginėmis 8 mm bangelėmis. Ši naujovė suteikia lakštams daugiau tvirtumo, standumo, matiškumo, pagerina viso stogo išvaizdą.

Kadangi mikroprofiliavimo bangelės yra gan smulkios, pastebimos tik priėjus arčiau – toks stogas ar fasadas puikiai tiks ir klasikinio, ir modernaus stiliaus mėgėjams. Beje, pastaruoju metu sparčiai populiarėja tendencija „Classic“ dangas naudoti ir kaip fasadų apdailą.
Modulinių stogo dangų segmente naujoji „Frigge“ lakštų konstrukcija, simetriška forma ir specialiai suprojektuoti stogo lankstiniai, tokie kaip kraigo elementai ar vėjalentės, suteikia galimybę pasirinkti bet kurią montavimo kryptį stogo plokštumoje, kaip tik patogiau: iš dešinės į kairę, iš kairės į dešinę, iš viršaus į apačią ar iš apačios į viršų. Dėl didelio atramos į grebėstus paviršiaus ploto lakštų pažeidimo rizika montavimo metu sumažinta iki minimumo.

Kaip kontaktuojate su klientais ir kokius papildomus instrumentus naudojate palaikyti ryšį su jais?

Su kiekvieno regiono stogų pirkėjais komunikuojame telefonu ir elektroniniais laiškais. „Ruukki“ prekybos ir partnerių tinklas yra išties platus. Lietuvoje yra per 140 prekybos vietų, kur klientai gali įsigyti „Ruukki“ stogus, difuzinę stogo plėvelę, lietvamzdžių sistemas ir kitus „Ruukki“ stogo priedus. Dalis jų turi ir vietinius sandėlius. Artimiausių ar patogiausių klientams prekybos atstovų kontaktų sąrašą galima rasti internete  arba paskambinus į „Ruukki“ nemokamu telefonu 8-800-11111. 
Statybunaujienos.lt

Sieninės, stogo ir avarinės evakuacijos kopėčios - Ruukki SafeGrip (Naujiena 2020)

Pandemijos iššūkiai

nuotrauka
2021-04-13 10:59
Laikinai stojančios įvairių objektų statybos mūsų šalyje yra tapusios ganėtinai įprastu reiškiniu. Lazdynų baseinas Vilniuje, Kauno centre stūksantis viešbutis-vaiduoklis, Nidos kultūros centras yra tik keletas to neišvengusių pastatų. Su kliūtimis susiduria ir infrastruktūros projektai, o papildomų...
nuotrauka
2021-03-23 13:02
Ekonomikos ir inovacijų ministerija iki kovo 23 dienos patvirtino 27,33 mln. eurų dydžio subsidijas nuo karantino suvaržymų nukentėjusiam verslui, taip pat suteikė 18,34 mln. eurų lengvatinių paskolų, dar 1,07 mln. eurų skirta turgavietės mokesčio kompensacijoms.
nuotrauka
2021-03-23 11:09
VĮ Lietuvos oro uostai ir statybų bendrovė „Mitnija“ sutarė nutraukti rangos sutartį dėl naujo Vilniaus oro uosto keleivių išvykimo terminalo statybos. Toks sprendimas priimtas dėl to, kad pandemijos sukelti finansiniai iššūkiai aviacijos sektoriui apsunkino projekto finansavimo paieškas ir neleido ...
nuotrauka
2021-03-16 09:45
Lygiai prieš metus šalyje buvo įvestas pirmasis karantinas, o didžioji dalis verslo persikėlė dirbti į virtualią erdvę. Nestandartinė situacija ypatingų gebėjimų pareikalavo ir iš aukščiausio lygio vadovų, kurie, pasak Šarūno Dyburio, vadovų paieškos įmonės „AIMS International Lietuva“ vadovaujančio...
nuotrauka
2021-03-15 08:13
Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitiko su Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) vadovu Aurimu Želviu ir Valstybinės mokesčių inspekcijos vadove Edita Janušiene. Ministrė pabrėžė, kad nuo pandemijos nukentėjusio verslo netenkina paramos teikimo tempai, susitikimo metu numatyti...
nuotrauka
2021-03-12 10:56
Kovo 16 d. sueis metai nuo pirmojo karantino pradžios Lietuvoje. Nors per pastaruosius 12 mėnesių Lietuvoje karantinas buvo paskelbtas daugiau nei 220 dienų, ekonomika per šį sudėtingą laikotarpį nesugriuvo. Priešingai, teigiamai nustebinome ir save, ir visą pasaulį.
nuotrauka
2021-03-12 10:38
Per pandemiją trijų Baltijos šalių gyventojai būstus perka itin aktyviai, tačiau kauniečiai, klaipėdiečiai ir Rygos gyventojai su pavydu žiūri į Vilnių ir Taliną, kur naujos statybos butų nuperkama kelis kartus daugiau.
nuotrauka
2021-02-22 07:19
Užklupusi pandemija diktuoja naujas ne tik gyvenimo, bet ir darbo taisykles, o modernių sprendimų ieškantis verslas vis dažniau kuriasi moduliniuose statiniuose.
nuotrauka
2021-02-19 16:04
Per nepilną mėnesį nuo subsidijų skirstymo pradžios daugiausiai paramos gavo prekybos, apgyvendinimo ir maitinimo bei apdirbamosios gamybos sektoriaus įmonės – jos sudarė daugiau kaip pusę (55 proc.) visų paramos gavėjų, o šių sektorių įmonėms išmokėta 61 proc. visos paramos.
nuotrauka
2021-02-19 08:04
Iki vasario 18 dienos nuo karantino suvaržymų nukentėjusiam verslui jau patvirtinta 17,8 mln. eurų subsidijų, parama paskirstyta 8489 įmonėms. Taip pat 197 įmonėms jau suteikta 8,53 mln. eurų lengvatinių paskolų.
nuotrauka
2021-02-11 13:57
Iki vasario 10 dienos nuo karantino suvaržymų nukentėjusiam verslui jau pervesta 14,6 mln. eurų subsidijų, parama pasiekė 7050 įmonių sąskaitas. Taip pat 121 įmonei jau suteikta 6,27 mln. eurų lengvatinių paskolų.
nuotrauka
2021-02-10 07:52
Iki vasario 8 d. nuo karantino suvaržymų nukentėjusiam verslui jau pervesta 12 mln. eurų subsidijų, parama pasiekė 5 704 įmonių sąskaitas. Taip pat 89 įmonėms jau suteikta 4,4 mln. eurų lengvatinių paskolų.
nuotrauka
2021-02-03 09:29
Atsižvelgdama į besitęsiančius ūkinės veiklos ribojimus ir siekdama paremti dėl COVID-19 protrūkio nukentėjusią ekonomiką, Europos Komisija (EK) iki 2021 m. gruodžio 31 d. pratęsė valstybės pagalbos laikinąjį komunikatą ir padidino paramos priemonėms taikomas ribas.
nuotrauka
2021-02-02 11:58
Lietuvos verslas šiuo metu susiduria ne tik su įvairiais karantino apribojimais, darbo jėgos trūkumu, bet ir su dvejopu įstatymų taikymu.
nuotrauka
2021-01-27 10:50
Nuo šiandien, sausio 27 dienos, įsigalioja nauja pranešimų apie prastovas Valstybinei darbo inspekcijai (VDI) teikimo tvarka. Darbdaviai, skelbiantys prastovas nuo šios dienos, turės pateikti detalesnę informaciją apie kiekvieną darbuotoją, kuriam skelbiama prastova bei galės rinktis vieną iš dviejų...
nuotrauka
2021-01-22 08:39
Kas yra savarankiška ir nesavarankiška verslo įmonė, kaip kiekvienos grupės subjektas turi pildyti paraiškas, siekiant gauti subsidiją nuo COVID-19 finansiškai nukentėjusioms įmonėms, kokius duomenis ir kaip pateikti, kaip paraiškos bus vertinamos, atliekamos pareiškėjų atitikimo Vyriausybės nustaty...
nuotrauka
2021-01-20 09:14
Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog nuo šiandien, sausio 20 d., savarankiškos įmonės gali teikti paraišką vienkartinei negrąžintinai subsidijai gauti.
nuotrauka
2021-01-20 08:22
Nuo trečiadienio, sausio 20 d., verslas jau gali teikti paraiškas gauti subsidijas ir lengvatines paskolas. Pirmąjį Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengto pagalbos verslui paketą sudaro 180 mln. eurų – 150 mln. eurų skiriama subsidijoms, 30 mln. eurų – paskoloms.
nuotrauka
2021-01-19 15:59
Tęsiantis karantinui ir ekstremaliajai situacijai, darbdaviai toliau gali skelbti prastovas darbuotojams. Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) duomenimis, galiojančias prastovas yra paskelbusios daugiau nei 14 tūkst. įmonių.
nuotrauka
2021-01-18 10:29
Prie sparčiai augančios ir besikeičiančios šalies sostinės prisideda ir nekilnojamojo turto plėtotojai, kurie nuolatos stato ir siūlo gyventojams įsigyti naują būstą. Ne išimtis ir 2020 m., kurie nepaisant užklupusios pandemijos, pasižymėjo tikrai įspūdingu pastatytų butų skaičiumi.

Statybunaujienos.lt » Pandemijos iššūkiai