2020 gegužės 31 d. sekmadienis, 20:19
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Ketinantiems statyti ar renovuoti stogą – geriausias metas įsigyti medžiagas Video

2020-04-22 07:40
Dėl šiltos žiemos šiemet gerokai anksčiau prasidėję statybų ir renovacijos darbai nestoja ir karantino metu. Suomiškų plieninių stogo dangų gamintojo „Ruukki“ rinkodaros vadovas Mantas Grigaliūnas patikino, kad šiuo metu stogų pirkimo sumažėjimo nepastebi.
nuotrauka
„Ruukki Classic M“ stogo danga dėl mikrobangelių bus tvirtesnė, lygesnė. „Ruukki Products“ AS archyvo medžiaga


Minimos įmonės
Ruukki Lietuva, UAB
Kokią įtaką Lietuvoje paskelbtas karantinas daro stogų statybos ir prekybos veiklai?

Karantino metu „Ruukki“ stogų dangos skaičiuojamos, gaminamos, parduodamos ir pristatomos kaip ir iki šiol. Vienintelis skirtumas, kad šiuo metu negalima atvykti į prekybos vietas ir apžiūrėti stogų ekspozicijų gyvai. Tačiau visi mūsų darbuotojai ir „Ruukki“ prekybos atstovai dirba visu pajėgumu, nuotoliniu būdu, tad pasikonsultuoti, išsirinkti sau labiausiai patinkančią stogo dangą, aptarti kainų variantus, užsisakyti, apmokėti sąskaitą ir t.t., galima ir bekontakčiu būdu. Viskuo pasirūpins „Ruukki“ – pagal kliento stogo matmenis pagamins stogo dangą, sukomplektuos reikiamus priedus, viską saugiai supakuotą savo transportu pristatys tiesiai į kliento kiemą.

Visa komunikacija su klientais ir prekių iškrovimas, perdavimas vyksta bekontakčiu būdu. Beveik visa mūsų stogų produkcija atvyksta iš Estijos, Suomijos ir Švedijos gamyklų, tad pasienyje sunkvežimiai taip pat ilgam neužtrunka, o Lenkijos pasienio kirsti nereikia. 

Nuotraukoje – 
„Ruukki“ rinkodaros vadovas Mantas Grigaliūnas 

„Ruukki“ labai atsakingai laikosi visų karantino nurodymų, taiko visas rekomenduotas apsaugos priemones ir rūpinasi, kad užtikrintų savo klientų bei darbuotojų saugumą. Kol kas jokio pirkimų sumažėjimo nepastebime, nes tiems, kas planavo stogo statybą ar renovaciją, stogų dangas pristatome laiku, kaip ir iki šiol.

Ką patartumėte svarstantiems renovuoti, pasikeisti stogo dangą?

Viena iš „Ruukki“ vertybių – žmogaus saugumas ir sveikata, tad palaikome ir stengiamės paskatinti įvairias su sveikata susijusias iniciatyvas. Pavyzdžiui, kasmet kaimo gyventojams, dalyvaujantiems asbesto keitimo programoje, siūlome specialias nuolaidas. Ne išimtis ir šis pavasaris. Beje, paraiškos 2020 m. asbesto keitimo programai yra renkamos iki gegužės mėnesio pabaigos. Dūlančio asbestinio šiferio dalelės yra labai pavojingos, ir ilgainiui, net ir po kelių dešimtmečių, gali sukelti plaučių vėžį ar kitas kvėpavimo takų ligas. Deja, ir šiuo metu siaučiantis koronavirusas, ir įvairios gripo atmainos pavojingiausios tiems, kas turi susilpnėjusį imunitetą, plaučių ar kitų kvėpavimo takų problemų. Taigi asbesto šalinimo programa Lietuvoje – unikali galimybė ir išvengti sveikatos bėdų ateityje, ir atnaujinti savo sodybą bei ženkliai pakelti savo nekilnojamo turto vertę.

Programos dalyviai, pasinaudoję mūsų specialiais pasiūlymais ir valstybės parama, turi galimybę sutaupyti iki 50–60 % išlaidų stogo medžiagoms. Beje, visų kaimyninių šalių gyventojai pavydžiai žiūri į Lietuvoje vykdomą asbesto šalinimo kampaniją, sako, kad tikrai tokia proga pasinaudotų. Tačiau ten niekas tokių kompensacijų nesuteikia, tad žmonės moka visą kainą, kad tik atsikratyti kenksmingo šiferio.

Kokie produktai šiuo metu aktualiausi?

„Ruukki“ stogo dangų ir produktų stogams asortimentas išties platus. Galime pasiūlyti įvairių profilio raštų ir spalvų plienines stogų dangas, lietvamzdžių sistemas, stogo plėveles, pakalimų profilius, skardos lankstinius ir daug kitų stogo priedų. Esant itin skubiam atvejui, tarkim, vėtrai apgadinus stogą, ar norint dangą susimontuoti pačiam, siūlome rinktis „Ruukki Finnera“ stogo dangą, kuri yra gaminama nedideliais lakštais, nuolat palaikoma vietiniuose sandėliuose, ant palečių. Tokią dangą lengva transportuoti, užkelti ant stogo ar net susimontuoti pačiam. Tačiau imantis darbų, pirmiausiai būtina susipažinti su produkto montavimo instrukcija.

Visas stogų montavimo instrukcijas internete galima atsisiųsti el. forma.

Na, o pasinaudojus „Ruukki“ interneto svetainėje esančiu stogo dizaino parinkimo ir derinimo įrankiu, galima lengvai ir greitai pamatyti, kaip vienas ar kitas stogo dangos raštas ar spalva derėtų prie namo fasado spalvų, aptarti su šeimos nariais įvairius variantus.

Ar šiemet nukeltos/atšauktos statybų parodos nesutrukdė Jums į Lietuvos rinką pateikti naujienų?

Be abejo, gaila, kad praradome galimybes pademonstruoti savo naujausius gaminius gyvai, parodų metu. Tačiau stengiamės išnaudoti visas skaitmenines priemones, informuojame savo prekybos atstovus, stogdengius ir klientus apie tai.

Kaip ir kasmet, šiemet Lietuvos rinkai pristatome keletą itin pažangių produktų. Pavyzdžiui, šį pavasarį „Ruukki“ stogų asortimentą papildė nauja „click“ valcais jungiama „Classic M“ ir modulinė, t.y. nedideliais lakštais parduodama čerpinio profilio danga „Frigge“, unikaliais produktais papildytas ir stogo saugos elementų asortimentas. 

Nauji „Ruukki SafeGrip“ stogo saugos elementai užtikrina 100% geresnį sukibimą net ir drėgnu oru. „Ruukki Products“ AS archyvo medžiaga

Naujieji „Classic M“ stogo lakštai yra mikroprofiliuoti per visą lakšto plotį, t.y. su išilginėmis 8 mm bangelėmis. Ši naujovė suteikia lakštams daugiau tvirtumo, standumo, matiškumo, pagerina viso stogo išvaizdą.

Kadangi mikroprofiliavimo bangelės yra gan smulkios, pastebimos tik priėjus arčiau – toks stogas ar fasadas puikiai tiks ir klasikinio, ir modernaus stiliaus mėgėjams. Beje, pastaruoju metu sparčiai populiarėja tendencija „Classic“ dangas naudoti ir kaip fasadų apdailą.
Modulinių stogo dangų segmente naujoji „Frigge“ lakštų konstrukcija, simetriška forma ir specialiai suprojektuoti stogo lankstiniai, tokie kaip kraigo elementai ar vėjalentės, suteikia galimybę pasirinkti bet kurią montavimo kryptį stogo plokštumoje, kaip tik patogiau: iš dešinės į kairę, iš kairės į dešinę, iš viršaus į apačią ar iš apačios į viršų. Dėl didelio atramos į grebėstus paviršiaus ploto lakštų pažeidimo rizika montavimo metu sumažinta iki minimumo.

Kaip kontaktuojate su klientais ir kokius papildomus instrumentus naudojate palaikyti ryšį su jais?

Su kiekvieno regiono stogų pirkėjais komunikuojame telefonu ir elektroniniais laiškais. „Ruukki“ prekybos ir partnerių tinklas yra išties platus. Lietuvoje yra per 140 prekybos vietų, kur klientai gali įsigyti „Ruukki“ stogus, difuzinę stogo plėvelę, lietvamzdžių sistemas ir kitus „Ruukki“ stogo priedus. Dalis jų turi ir vietinius sandėlius. Artimiausių ar patogiausių klientams prekybos atstovų kontaktų sąrašą galima rasti internete  arba paskambinus į „Ruukki“ nemokamu telefonu 8-800-11111. 
Statybunaujienos.lt

Sieninės, stogo ir avarinės evakuacijos kopėčios - Ruukki SafeGrip (Naujiena 2020)
Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


KARANTINO iššūkiai

nuotrauka
2020-05-28 07:58
Vyriausybė pratęsė karantino režimą iki birželio 16 dienos 24 val., tačiau sušvelnino karantino sąlygas. Numatyta, kad artimiausiu metu bus didinamas leistinas žiūrovų ir dalyvių skaičių renginiuose bei ilginamas restoranų, kavinių ir kitų maitinimo įstaigų darbo laikas.
nuotrauka
2020-05-27 12:52
Dabartinė vadovų karta mokosi veikti karo sąlygomis. Karantinas apvertė daugumos įmonių veiklą ir privertė griebtis žinių, kuriomis iki šiol rėmėsi kariuomenės atstovai. Pandemijos sąlygomis, siekiant patirti kuo mažesnių nuostolių ar nugalėti konkurencinėje kovoje, įmonių vadovams pravers „Karo kam...
nuotrauka
2020-05-27 08:26
Naujausi duomenys, kuriais dalijasi LR Vyriausybė, rodo, kad šalies ekonominė situacija išlieka stabili, pastebimas karantino atpalaidavimo efektas.
nuotrauka
2020-05-26 13:00
Įmonėms, kurios dėl pandemijos buvo priverstos stabdyti veiklą, valstybė kompensuoja dalį karantino laikotarpiu patirtų patalpų nuomos išlaidų. Kompensacijas gauti gali tiek smulkusis ir vidutinis verslas, tiek ir kai kurios didelės įmonės. Paraiškų nuomai kompensacijoms gauti pildymui įsibėgėjus, v...
nuotrauka
2020-05-26 10:50
Dviračių ir pėsčiųjų takams tiesti ir rekonstruoti bei kitoms kelių saugumo priemonėms įrengti šiemet skirta beveik 14,7 mln. eurų. Šios investicijos suteikiamos iš Vyriausybės skirtų 150 mln. eurų valstybinės ir vietinės reikšmės kelių infrastruktūrai.
nuotrauka
2020-05-26 07:50
Jau keletas savaičių praėjo nuo paskelbtos dar vienos priemonės verslui – dalinio nuomos mokesčio kompensavimo labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusioms įmonėms. Komercinių patalpų nuomotojai ir šio verslo vystytojai bei nuomininkai jau seniai laukė šios priemonėmis. Tiesa, buvo daug diskutuojama vieša...
nuotrauka
2020-05-22 13:50
Nuomos sutarčių registravimas pastarosiomis dienomis yra viena populiariausių Registrų centro paslaugų. Pastebimai išaugus klientų, pageidaujančių Nekilnojamojo turto registre įregistruoti juridinį faktą apie sudarytą nuomos sutartį, šiam procesui skiriamas itin didelis dėmesys.
nuotrauka
2020-05-22 13:21
Statybos – tai vienas iš sektorių, kuris per visas ekonominės krizes paveikiamas labiausiai. Vyriausybė nutarė sekti kitų ES valstybių pavyzdžiu ir gelbėti ekonomiką per statybos ir infrastruktūros projektus. Tačiau priimti sprendimai, kaip pastebi Lietuvos statybininkų asociacija, sulaukia švietimo...
nuotrauka
2020-05-20 13:56
Karantino metu prastovas darbuotojams paskelbusioms įmonėms valstybė moka subsidijas, padengiančias dalį darbuotojų darbo užmokesčio, kuris per prastovą negali būti mažesnis nei minimalioji mėnesio alga už visą įprastą darbo laiką. Švelnėjant karantinui ir darbuotojams sugrįžtant į darbus, valstybės...
nuotrauka
2020-05-19 10:52
Pramonės įmonių skaitmeninimams ir perorientavimas, naujų investicijų pritraukimas, dirbančiųjų perkvalifikavimas aukštos pridėtinės vertės sritims, biotechnologijos, medicinos paslaugos, atsinaujinančiųjų energijos išteklių diegimas. Tai tik keletas iš Finansų ministerijos siūlomų ilgalaikių invest...
nuotrauka
2020-05-15 14:44
Patikslinus nacionalinės plėtros įstaigos „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) mokamų palūkanų kompensacijų sąlygas, ši priemonė tapo dar plačiau prieinama tiek įmonėms ir verslininkams, plėtojantiems savo veiklą ir siekiantiems gauti dalinę 95 proc. palūkanų kompensaciją iki 36 mėnesių laiko...
nuotrauka
2020-05-14 15:55
Subsidija nuomos mokesčiui galima tik tuo atveju, jeigu nuomotojas suteikia bent 30 proc. nuolaidą. Tačiau apie tokią galimybę sužinojus, kai jau susitarta dėl nuomos mokesčio kitaip, verslas gali patirti išlaidų. Ar galima persitarti dėl nuomos mokesčio mažinimo? Teisininkai sako, kad tokia galimyb...
nuotrauka
2020-05-14 15:13
Švelninant karantino ribojimus ir darbuotojams planuojant grįžti į nuolatines darbo vietas, reikia pasirūpinti tinkamu darbo vietų paruošimu bei sutvarkyti darbo procesus taip, kad būtų užtikrinta ir darbuotojų, ir lankytojų sauga bei sveikata. Valstybinė darbo inspekcija parengė rekomendacijas dėl ...
nuotrauka
2020-05-14 10:02
Lietuvoje veikianti Šiaurės – Baltijos šalių teisinių paslaugų įmonių grupė „Fondia“ atliko skirtingų šalių paramos verslui ir gyventojams analizę. Paaiškėjo, jog valstybių pagalba ekonomikai tiesiogiai koreliuoja su mokestine našta, skaičiuojama nuo šalies bendrojo vidaus produkto (BVP).
nuotrauka
2020-05-13 08:06
Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) patikrino Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) 1 etapo suformuoto galimų 15 tūkstančių pareiškėjų sąrašą pagal priemonę „Subsidijos mikroįmonėms“ ir pateikė jį VMI. Dabar VMI skelbs kvietimą įmonėms teikti paraiškas ir formuos 2 etapo potencialių pareiškėjų ...
nuotrauka
2020-05-13 07:43
Paraiškas dėl nuomos mokesčio kompensavimo galima teikti jau nuo gegužės 4 d., tačiau vis dar sulaukiama daug teorinių bei praktinių klausimų dėl galimybės pasinaudoti šia kompensacija. Komentuoja Šiaurės ir Baltijos šalių teisininkų įmonės „Fondia“ specialistai Lietuvoje.
nuotrauka
2020-05-12 09:59
Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog šiandien, gegužės 12 d., apie 20 tūkst. mikroįmonių, atitinkančių LR Vyriausybės nustatytus kriterijus, išsiųs kvietimus pateikti paraišką subsidijai gauti. Kvietimai įmones pasieks per Mano VMI. Iš viso, tokių kvietimų sulauks apie 34 tū...
nuotrauka
2020-05-11 14:36
Nuo koronoviruso (COVID-19) padarinių nukentėjusioms Lietuvos mikroįmonėms valstybė sudaro galimybę sumažinti finansinius nuostolius. Pradedama įgyvendinti nauja šioms bendrovėms padėti skirta priemonė „Subsidijos mikroįmonėms“. Pagal šią priemonę nuo 1 iki 9 darbuotojų turinčios įmonės pretenduos į...
nuotrauka
2020-05-11 09:11
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) toliau vykdo kontrolės veiksmus, kuriais siekiama išvengti piktnaudžiavimo valstybės lėšomis ekonomikos skatinimui ir koronaviruso sukeltoms pasekmėms mažinti. Šiuo metu visoje Lietuvoje toliau vykdomos priemonės, susijusios su Užimtumo tarnybos verslui t...
nuotrauka
2020-05-11 09:01
Įmonės ar verslininkai, kurių veikla dėl paskelbto karantino buvo sustabdyta, ją vykdantys nuomotose patalpose, jau gali kreiptis į INVEGA dėl patalpų nuomos išlaidų dalinio kompensavimo. Kompensacijos teikiamos už nuomos išlaidas, patirtas nuo kovo 16 d. iki karantino laikotarpio pabaigos plius du ...

Statybunaujienos.lt » KARANTINO iššūkiai

nuotrauka

„Išjungti“ žmogui kenksmingus organizmus galima ir šviesos jungikliu?

Pastaruoju metu tam tikrais daiktais išmokome naudotis „be rankų“. Durų rankeną įmanoma nuspausti alkūne taip pat lengvai kaip ir įjungti šviesą, o pirkinių krepšelį prekybos centre – suimti...