2020 rugpjūčio 8 d. šeštadienis, 18:17
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Ketinantiems statyti ar renovuoti stogą – geriausias metas įsigyti medžiagas Video

2020-04-22 07:40
Dėl šiltos žiemos šiemet gerokai anksčiau prasidėję statybų ir renovacijos darbai nestoja ir karantino metu. Suomiškų plieninių stogo dangų gamintojo „Ruukki“ rinkodaros vadovas Mantas Grigaliūnas patikino, kad šiuo metu stogų pirkimo sumažėjimo nepastebi.
nuotrauka
„Ruukki Classic M“ stogo danga dėl mikrobangelių bus tvirtesnė, lygesnė. „Ruukki Products“ AS archyvo medžiaga


Minimos įmonės
Ruukki Lietuva, UAB
Kokią įtaką Lietuvoje paskelbtas karantinas daro stogų statybos ir prekybos veiklai?

Karantino metu „Ruukki“ stogų dangos skaičiuojamos, gaminamos, parduodamos ir pristatomos kaip ir iki šiol. Vienintelis skirtumas, kad šiuo metu negalima atvykti į prekybos vietas ir apžiūrėti stogų ekspozicijų gyvai. Tačiau visi mūsų darbuotojai ir „Ruukki“ prekybos atstovai dirba visu pajėgumu, nuotoliniu būdu, tad pasikonsultuoti, išsirinkti sau labiausiai patinkančią stogo dangą, aptarti kainų variantus, užsisakyti, apmokėti sąskaitą ir t.t., galima ir bekontakčiu būdu. Viskuo pasirūpins „Ruukki“ – pagal kliento stogo matmenis pagamins stogo dangą, sukomplektuos reikiamus priedus, viską saugiai supakuotą savo transportu pristatys tiesiai į kliento kiemą.

Visa komunikacija su klientais ir prekių iškrovimas, perdavimas vyksta bekontakčiu būdu. Beveik visa mūsų stogų produkcija atvyksta iš Estijos, Suomijos ir Švedijos gamyklų, tad pasienyje sunkvežimiai taip pat ilgam neužtrunka, o Lenkijos pasienio kirsti nereikia. 

Nuotraukoje – 
„Ruukki“ rinkodaros vadovas Mantas Grigaliūnas 

„Ruukki“ labai atsakingai laikosi visų karantino nurodymų, taiko visas rekomenduotas apsaugos priemones ir rūpinasi, kad užtikrintų savo klientų bei darbuotojų saugumą. Kol kas jokio pirkimų sumažėjimo nepastebime, nes tiems, kas planavo stogo statybą ar renovaciją, stogų dangas pristatome laiku, kaip ir iki šiol.

Ką patartumėte svarstantiems renovuoti, pasikeisti stogo dangą?

Viena iš „Ruukki“ vertybių – žmogaus saugumas ir sveikata, tad palaikome ir stengiamės paskatinti įvairias su sveikata susijusias iniciatyvas. Pavyzdžiui, kasmet kaimo gyventojams, dalyvaujantiems asbesto keitimo programoje, siūlome specialias nuolaidas. Ne išimtis ir šis pavasaris. Beje, paraiškos 2020 m. asbesto keitimo programai yra renkamos iki gegužės mėnesio pabaigos. Dūlančio asbestinio šiferio dalelės yra labai pavojingos, ir ilgainiui, net ir po kelių dešimtmečių, gali sukelti plaučių vėžį ar kitas kvėpavimo takų ligas. Deja, ir šiuo metu siaučiantis koronavirusas, ir įvairios gripo atmainos pavojingiausios tiems, kas turi susilpnėjusį imunitetą, plaučių ar kitų kvėpavimo takų problemų. Taigi asbesto šalinimo programa Lietuvoje – unikali galimybė ir išvengti sveikatos bėdų ateityje, ir atnaujinti savo sodybą bei ženkliai pakelti savo nekilnojamo turto vertę.

Programos dalyviai, pasinaudoję mūsų specialiais pasiūlymais ir valstybės parama, turi galimybę sutaupyti iki 50–60 % išlaidų stogo medžiagoms. Beje, visų kaimyninių šalių gyventojai pavydžiai žiūri į Lietuvoje vykdomą asbesto šalinimo kampaniją, sako, kad tikrai tokia proga pasinaudotų. Tačiau ten niekas tokių kompensacijų nesuteikia, tad žmonės moka visą kainą, kad tik atsikratyti kenksmingo šiferio.

Kokie produktai šiuo metu aktualiausi?

„Ruukki“ stogo dangų ir produktų stogams asortimentas išties platus. Galime pasiūlyti įvairių profilio raštų ir spalvų plienines stogų dangas, lietvamzdžių sistemas, stogo plėveles, pakalimų profilius, skardos lankstinius ir daug kitų stogo priedų. Esant itin skubiam atvejui, tarkim, vėtrai apgadinus stogą, ar norint dangą susimontuoti pačiam, siūlome rinktis „Ruukki Finnera“ stogo dangą, kuri yra gaminama nedideliais lakštais, nuolat palaikoma vietiniuose sandėliuose, ant palečių. Tokią dangą lengva transportuoti, užkelti ant stogo ar net susimontuoti pačiam. Tačiau imantis darbų, pirmiausiai būtina susipažinti su produkto montavimo instrukcija.

Visas stogų montavimo instrukcijas internete galima atsisiųsti el. forma.

Na, o pasinaudojus „Ruukki“ interneto svetainėje esančiu stogo dizaino parinkimo ir derinimo įrankiu, galima lengvai ir greitai pamatyti, kaip vienas ar kitas stogo dangos raštas ar spalva derėtų prie namo fasado spalvų, aptarti su šeimos nariais įvairius variantus.

Ar šiemet nukeltos/atšauktos statybų parodos nesutrukdė Jums į Lietuvos rinką pateikti naujienų?

Be abejo, gaila, kad praradome galimybes pademonstruoti savo naujausius gaminius gyvai, parodų metu. Tačiau stengiamės išnaudoti visas skaitmenines priemones, informuojame savo prekybos atstovus, stogdengius ir klientus apie tai.

Kaip ir kasmet, šiemet Lietuvos rinkai pristatome keletą itin pažangių produktų. Pavyzdžiui, šį pavasarį „Ruukki“ stogų asortimentą papildė nauja „click“ valcais jungiama „Classic M“ ir modulinė, t.y. nedideliais lakštais parduodama čerpinio profilio danga „Frigge“, unikaliais produktais papildytas ir stogo saugos elementų asortimentas. 

Nauji „Ruukki SafeGrip“ stogo saugos elementai užtikrina 100% geresnį sukibimą net ir drėgnu oru. „Ruukki Products“ AS archyvo medžiaga

Naujieji „Classic M“ stogo lakštai yra mikroprofiliuoti per visą lakšto plotį, t.y. su išilginėmis 8 mm bangelėmis. Ši naujovė suteikia lakštams daugiau tvirtumo, standumo, matiškumo, pagerina viso stogo išvaizdą.

Kadangi mikroprofiliavimo bangelės yra gan smulkios, pastebimos tik priėjus arčiau – toks stogas ar fasadas puikiai tiks ir klasikinio, ir modernaus stiliaus mėgėjams. Beje, pastaruoju metu sparčiai populiarėja tendencija „Classic“ dangas naudoti ir kaip fasadų apdailą.
Modulinių stogo dangų segmente naujoji „Frigge“ lakštų konstrukcija, simetriška forma ir specialiai suprojektuoti stogo lankstiniai, tokie kaip kraigo elementai ar vėjalentės, suteikia galimybę pasirinkti bet kurią montavimo kryptį stogo plokštumoje, kaip tik patogiau: iš dešinės į kairę, iš kairės į dešinę, iš viršaus į apačią ar iš apačios į viršų. Dėl didelio atramos į grebėstus paviršiaus ploto lakštų pažeidimo rizika montavimo metu sumažinta iki minimumo.

Kaip kontaktuojate su klientais ir kokius papildomus instrumentus naudojate palaikyti ryšį su jais?

Su kiekvieno regiono stogų pirkėjais komunikuojame telefonu ir elektroniniais laiškais. „Ruukki“ prekybos ir partnerių tinklas yra išties platus. Lietuvoje yra per 140 prekybos vietų, kur klientai gali įsigyti „Ruukki“ stogus, difuzinę stogo plėvelę, lietvamzdžių sistemas ir kitus „Ruukki“ stogo priedus. Dalis jų turi ir vietinius sandėlius. Artimiausių ar patogiausių klientams prekybos atstovų kontaktų sąrašą galima rasti internete  arba paskambinus į „Ruukki“ nemokamu telefonu 8-800-11111. 
Statybunaujienos.lt

Sieninės, stogo ir avarinės evakuacijos kopėčios - Ruukki SafeGrip (Naujiena 2020)
Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


KARANTINO iššūkiai

nuotrauka
2020-08-07 11:14
Pirmosios COVID-19 pandemijos bangos metų įmonių įgyta patirtis, Vyriausybės komunikacijoje atsargiai minima antrosios bangos tikimybė ir augantis nuotolinio darbo poreikis pastebimai keičia situaciją biurų nuomos rinkoje. Kadangi dalis nuomojamų biurų plotų šiuo laikotarpiu yra menkai naudojami, vi...
nuotrauka
2020-08-05 10:14
68% statybos sektoriaus įmonių dėl pandemijos jaučia ženkliai sumažėjusį užsakymų kiekį ir šiemet prognozuoja 30% susitraukimą, rodo Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) atlikta statybos sektoriaus įmonių apklausa.
nuotrauka
2020-08-04 11:25
Ekonomikos ir inovacijų ministerija prašo, kad nuo COVID-19 padarinių nukentėję ir į subsidijas pretenduojantys verslininkai atsakingai teiktų prašymus paramai gauti. Prieš pildydami paraišką verslo atstovai raginami įvertinti visas rizikas ir apsispręsti, ar nori gauti subsidijų ir neatsisakytų jų,...
nuotrauka
2020-08-04 10:07
Pasaulį kausto COVID-19 virusas. Pastarosiomis dienomis vis garsiau kalbama apie antrąją jo bangą. Jei blogiausias scenarijus pasitvirtins – valstybės galimai užvers sienas, bus skelbiamas karantinas, darbuotojai, jei tik yra galimybė, bus skatinami dirbti iš namų. Įvairių įmonių darbuotojai įrodė, ...
nuotrauka
2020-08-03 09:46
Darbo ginčų komisijos (DGK) prie Valstybinės darbo inspekcijos per 2020 m. I pusmetį gavo beveik 4000 prašymų nagrinėti darbo ginčus. Juose dominuoja reikalavimai dėl darbo užmokesčio, atleidimo iš darbo pripažinimo neteisėtu, darbo sutarties sąlygų pakeitimo. Tam įtakos turėjo karantinas, stipriai ...
nuotrauka
2020-07-31 10:23
Lietuvos ekonomika, paveikta pandemijos sukeltų pasekmių, antrąjį ketvirtį susitraukė 5,1 proc. Naujausi ekonominiai rodikliai liudija, kad šalies ūkis jau atsigauna, nors ir labai netolygiai.
nuotrauka
2020-07-27 09:34
Nors pasaulį įsiūbavusi Covid-19 pandemija rimsta, visi gerai suprantame, jog jis pasikeitė ir, turbūt, jau niekada nebegyvensime taip, kaip gyvenome. Įsivyravę nauji socialinės distancijos standartai, kasdiene bendravimo norma tapę nuotolinio komunikavimo būdai, pasikeitę vartojimo, darbo ir laisva...
nuotrauka
2020-07-23 10:40
COVID-19 pandemijos daroma įtaka keičia verslo sektorių ir jo ekonominę elgseną, pranešime dalijasi VIlniaus Gedimino technikos universitetas. Tai nulemia ir reikšmingas modifikacijas darbo rinkoje, nes nuo jų priklauso ir socialinės sferos raida. 2020 m. kovo mėn. Lietuvos užimtumo tarnyboje regist...
nuotrauka
2020-07-23 10:02
Šiuo metu skelbiami naujausi tarptautinių kompanijų duomenys ir apklausos rodo, skelbia „Ober-Haus“, kad pandemijos akivaizdoje komercinio nekilnojamojo turto (NT) investicinių sandorių rinkos globaliu mastu patiria didesnius ar mažesnius neigiamus pokyčius.
nuotrauka
2020-07-13 11:34
Siekdama patikrinti, ar darbdavių skelbiamos prastovos nėra fiktyvios, bandant pasipelnyti iš valstybės teikiamos paramos, Valstybinė darbo inspekcija (VDI) pradeda neplaninių patikrinimų akciją.
nuotrauka
2020-07-03 12:54
Iki liepos 31 d. įmonėms ir verslininkams, kurie kreipiasi į finansų tarpininkus dėl nacionalinės plėtros įstaigos „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) paskolų labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams, turi būti išmokėtos visos paskolos lėšos. Nuo paskolų teikimo pradžios, kaip praneša...
nuotrauka
2020-07-01 13:17
Paskolų labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams populiarumas muša rekordus. Iš viso pagal šią INVEGA finansuojamą priemonę įmonėms jau išmokėta 115 mln. eurų. Remiantis viešais duomenimis, programos kriterijus galėjo atitikti apie 10 tūkst. labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių, iš viso šalyj...
nuotrauka
2020-06-29 09:48
Nacionalinė plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), įvertinusi beveik 3 tūkst. paraiškų, pateiktų dėl palūkanų kompensavimo, primena, į ką reikia atkreipti dėmesį, kad procesas būtų sklandus, o paraiška – sėkmingai patvirtinta.
nuotrauka
2020-06-18 10:44
Pasibaigus karantinui aktyvią veiklą stabdo ir finansų ministro Viliaus Šapokos įkurtas COVID-19 pasekmių mažinimo fondas. Per tris veiklos mėnesius gyventojai ir įmonės fondui skyrė beveik 822 tūkst. eurų, už kuriuos šalies ligoninėms, nevyriausybinėms organizacijoms nupirkta asmens apsaugos priemo...
nuotrauka
2020-06-16 16:00
Trečiadienio naktį šalyje baigiasi tris mėnesius trukęs karantinas. Nuo birželio 17 d. įsigalioja valstybės lygio ekstremaliosios situacijos režimas. Jo metu bus taikomi tam tikri apribojimai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.
nuotrauka
2020-06-16 08:49
Artėjant tris mėnesius trukusio karantino pabaigai, Vyriausybės strateginės analizės centro (STRATA) parengta pirmoji mėnesinė apžvalga rodo, kad švelninant karantino sąlygas sektoriai atsigauna, tačiau netolygiai.
nuotrauka
2020-06-15 08:54
Ekonomikos ir inovacijų ministerija informuoja, kad nuo birželio 12 d. įsigaliojo priemonės „Dalinis nuomos mokesčio kompensavimas“ pakeitimai. Atsižvelgiant į verslo atstovų siūlymus ir sprendžiant kylančias problemas gerinamos šios priemonės sąlygos pareiškėjams.
nuotrauka
2020-06-10 12:04
Lietuvos ir Estijos valdžios sprendimų lyginimas jau yra tapęs tautosaka. Nors estai ir laikomi lėtapėdžiais, tačiau pasaulinės pandemijos metu Estija veikė ne tik greičiau, o kartais ir dosniau. Estai teikė pagalbą kur kas platesniam skaičiui verslo sektorių, sumažino socialinius mokesčius, akcizus...
nuotrauka
2020-06-08 15:49
KOG instituto atlikto tyrimo duomenimis, daugiau kaip pusė smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) atstovų mano, kad Vyriausybė skyrė per mažai dėmesio verslo situacijai, o skiriama parama yra per maža normaliam verslo funkcionavimui.
nuotrauka
2020-05-28 07:58
Vyriausybė pratęsė karantino režimą iki birželio 16 dienos 24 val., tačiau sušvelnino karantino sąlygas. Numatyta, kad artimiausiu metu bus didinamas leistinas žiūrovų ir dalyvių skaičių renginiuose bei ilginamas restoranų, kavinių ir kitų maitinimo įstaigų darbo laikas.

Statybunaujienos.lt » KARANTINO iššūkiai

nuotrauka

Nutolusi saulės elektrinė. Kaip nemokėti už elektros energiją arba mokestį sumažinti iki minimumo

Gyventi švariau ir mokėti mažiau – kiekvieno namų ūkio siekis. Atsiradus galimybei elektros energiją įsigyti iš nutolusių saulės elektrinių bei tapti gaminančiu vartotoju, siekis tampa realy...