2024 balandžio 18 d. ketvirtadienis, 17:12
Reklama  |  facebook

Ketinantiems statyti ar renovuoti stogą – geriausias metas įsigyti medžiagas Video

2020-04-22 07:40
Dėl šiltos žiemos šiemet gerokai anksčiau prasidėję statybų ir renovacijos darbai nestoja ir karantino metu. Suomiškų plieninių stogo dangų gamintojo „Ruukki“ rinkodaros vadovas Mantas Grigaliūnas patikino, kad šiuo metu stogų pirkimo sumažėjimo nepastebi.
nuotrauka
„Ruukki Classic M“ stogo danga dėl mikrobangelių bus tvirtesnė, lygesnė. „Ruukki Products“ AS archyvo medžiaga


Minimos įmonės
Ruukki Lietuva (nuo 2020 05 25 d. NORDEC), UAB
Kokią įtaką Lietuvoje paskelbtas karantinas daro stogų statybos ir prekybos veiklai?

Karantino metu „Ruukki“ stogų dangos skaičiuojamos, gaminamos, parduodamos ir pristatomos kaip ir iki šiol. Vienintelis skirtumas, kad šiuo metu negalima atvykti į prekybos vietas ir apžiūrėti stogų ekspozicijų gyvai. Tačiau visi mūsų darbuotojai ir „Ruukki“ prekybos atstovai dirba visu pajėgumu, nuotoliniu būdu, tad pasikonsultuoti, išsirinkti sau labiausiai patinkančią stogo dangą, aptarti kainų variantus, užsisakyti, apmokėti sąskaitą ir t.t., galima ir bekontakčiu būdu. Viskuo pasirūpins „Ruukki“ – pagal kliento stogo matmenis pagamins stogo dangą, sukomplektuos reikiamus priedus, viską saugiai supakuotą savo transportu pristatys tiesiai į kliento kiemą.

Visa komunikacija su klientais ir prekių iškrovimas, perdavimas vyksta bekontakčiu būdu. Beveik visa mūsų stogų produkcija atvyksta iš Estijos, Suomijos ir Švedijos gamyklų, tad pasienyje sunkvežimiai taip pat ilgam neužtrunka, o Lenkijos pasienio kirsti nereikia. 

Nuotraukoje – 
„Ruukki“ rinkodaros vadovas Mantas Grigaliūnas 

„Ruukki“ labai atsakingai laikosi visų karantino nurodymų, taiko visas rekomenduotas apsaugos priemones ir rūpinasi, kad užtikrintų savo klientų bei darbuotojų saugumą. Kol kas jokio pirkimų sumažėjimo nepastebime, nes tiems, kas planavo stogo statybą ar renovaciją, stogų dangas pristatome laiku, kaip ir iki šiol.

Ką patartumėte svarstantiems renovuoti, pasikeisti stogo dangą?

Viena iš „Ruukki“ vertybių – žmogaus saugumas ir sveikata, tad palaikome ir stengiamės paskatinti įvairias su sveikata susijusias iniciatyvas. Pavyzdžiui, kasmet kaimo gyventojams, dalyvaujantiems asbesto keitimo programoje, siūlome specialias nuolaidas. Ne išimtis ir šis pavasaris. Beje, paraiškos 2020 m. asbesto keitimo programai yra renkamos iki gegužės mėnesio pabaigos. Dūlančio asbestinio šiferio dalelės yra labai pavojingos, ir ilgainiui, net ir po kelių dešimtmečių, gali sukelti plaučių vėžį ar kitas kvėpavimo takų ligas. Deja, ir šiuo metu siaučiantis koronavirusas, ir įvairios gripo atmainos pavojingiausios tiems, kas turi susilpnėjusį imunitetą, plaučių ar kitų kvėpavimo takų problemų. Taigi asbesto šalinimo programa Lietuvoje – unikali galimybė ir išvengti sveikatos bėdų ateityje, ir atnaujinti savo sodybą bei ženkliai pakelti savo nekilnojamo turto vertę.

Programos dalyviai, pasinaudoję mūsų specialiais pasiūlymais ir valstybės parama, turi galimybę sutaupyti iki 50–60 % išlaidų stogo medžiagoms. Beje, visų kaimyninių šalių gyventojai pavydžiai žiūri į Lietuvoje vykdomą asbesto šalinimo kampaniją, sako, kad tikrai tokia proga pasinaudotų. Tačiau ten niekas tokių kompensacijų nesuteikia, tad žmonės moka visą kainą, kad tik atsikratyti kenksmingo šiferio.

Kokie produktai šiuo metu aktualiausi?

„Ruukki“ stogo dangų ir produktų stogams asortimentas išties platus. Galime pasiūlyti įvairių profilio raštų ir spalvų plienines stogų dangas, lietvamzdžių sistemas, stogo plėveles, pakalimų profilius, skardos lankstinius ir daug kitų stogo priedų. Esant itin skubiam atvejui, tarkim, vėtrai apgadinus stogą, ar norint dangą susimontuoti pačiam, siūlome rinktis „Ruukki Finnera“ stogo dangą, kuri yra gaminama nedideliais lakštais, nuolat palaikoma vietiniuose sandėliuose, ant palečių. Tokią dangą lengva transportuoti, užkelti ant stogo ar net susimontuoti pačiam. Tačiau imantis darbų, pirmiausiai būtina susipažinti su produkto montavimo instrukcija.

Visas stogų montavimo instrukcijas internete galima atsisiųsti el. forma.

Na, o pasinaudojus „Ruukki“ interneto svetainėje esančiu stogo dizaino parinkimo ir derinimo įrankiu, galima lengvai ir greitai pamatyti, kaip vienas ar kitas stogo dangos raštas ar spalva derėtų prie namo fasado spalvų, aptarti su šeimos nariais įvairius variantus.

Ar šiemet nukeltos/atšauktos statybų parodos nesutrukdė Jums į Lietuvos rinką pateikti naujienų?

Be abejo, gaila, kad praradome galimybes pademonstruoti savo naujausius gaminius gyvai, parodų metu. Tačiau stengiamės išnaudoti visas skaitmenines priemones, informuojame savo prekybos atstovus, stogdengius ir klientus apie tai.

Kaip ir kasmet, šiemet Lietuvos rinkai pristatome keletą itin pažangių produktų. Pavyzdžiui, šį pavasarį „Ruukki“ stogų asortimentą papildė nauja „click“ valcais jungiama „Classic M“ ir modulinė, t.y. nedideliais lakštais parduodama čerpinio profilio danga „Frigge“, unikaliais produktais papildytas ir stogo saugos elementų asortimentas. 

Nauji „Ruukki SafeGrip“ stogo saugos elementai užtikrina 100% geresnį sukibimą net ir drėgnu oru. „Ruukki Products“ AS archyvo medžiaga

Naujieji „Classic M“ stogo lakštai yra mikroprofiliuoti per visą lakšto plotį, t.y. su išilginėmis 8 mm bangelėmis. Ši naujovė suteikia lakštams daugiau tvirtumo, standumo, matiškumo, pagerina viso stogo išvaizdą.

Kadangi mikroprofiliavimo bangelės yra gan smulkios, pastebimos tik priėjus arčiau – toks stogas ar fasadas puikiai tiks ir klasikinio, ir modernaus stiliaus mėgėjams. Beje, pastaruoju metu sparčiai populiarėja tendencija „Classic“ dangas naudoti ir kaip fasadų apdailą.
Modulinių stogo dangų segmente naujoji „Frigge“ lakštų konstrukcija, simetriška forma ir specialiai suprojektuoti stogo lankstiniai, tokie kaip kraigo elementai ar vėjalentės, suteikia galimybę pasirinkti bet kurią montavimo kryptį stogo plokštumoje, kaip tik patogiau: iš dešinės į kairę, iš kairės į dešinę, iš viršaus į apačią ar iš apačios į viršų. Dėl didelio atramos į grebėstus paviršiaus ploto lakštų pažeidimo rizika montavimo metu sumažinta iki minimumo.

Kaip kontaktuojate su klientais ir kokius papildomus instrumentus naudojate palaikyti ryšį su jais?

Su kiekvieno regiono stogų pirkėjais komunikuojame telefonu ir elektroniniais laiškais. „Ruukki“ prekybos ir partnerių tinklas yra išties platus. Lietuvoje yra per 140 prekybos vietų, kur klientai gali įsigyti „Ruukki“ stogus, difuzinę stogo plėvelę, lietvamzdžių sistemas ir kitus „Ruukki“ stogo priedus. Dalis jų turi ir vietinius sandėlius. Artimiausių ar patogiausių klientams prekybos atstovų kontaktų sąrašą galima rasti internete  arba paskambinus į „Ruukki“ nemokamu telefonu 8-800-11111. 
Statybunaujienos.lt

Sieninės, stogo ir avarinės evakuacijos kopėčios - Ruukki SafeGrip (Naujiena 2020)
Pandemijos iššūkiai

nuotrauka
2024-02-06 10:38
Mus nuolat supa galybė ligų sukėlėjų bei bakterijų. Jie aktyvūs būna ten, kur lankosi daug žmonių, pavyzdžiui, ligoninėse, mokyklose, sporto klubuose, biuruose. Pasak specialistų, ypač šaltuoju metų laiku, kai gerokai padaugėja kosinčių ir čiaudinčių žmonių, užkrečiamų ligų prevencijai gali būti pan...
nuotrauka
2023-12-27 10:21
Dauguma Vilniaus darbdavių taiko hibridinį darbo modelį ir ieško būdų, kaip pritraukti darbuotojus į biurus, o į šią tendenciją atsižvelgia ir nekilnojamo turto vystytojai.
nuotrauka
2023-11-27 11:46
Didžiosios dalies Lietuvos savivaldybių faktinės išlaidos beveik kasmet viršija modeliuojamas, o didžiausias išlaidų perviršis patiriamas komunalinių paslaugų, būsto bei aplinkosaugos srityse. Tą parodė savivaldybių išlaidų analizė, atlikta Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) kartu su Finans...
nuotrauka
2022-11-23 06:09
COVID-19 pandemija gyvenimo tempą pakeitė visame pasaulyje, nors apie tokios ligos atsiradimo galimybę mokslininkai skelbė dešimtis metų. Ligos išplitimo išvengti nepavyko. Ir tai nėra paskutinis panašios epidemijos protrūkis – terpių, patogių naujiems virusams vystytis, tik gausėja.
nuotrauka
2022-07-01 08:40
Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą (Fondą), investuos 1,5 mln. Eur į pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių nuomos sprendimus teikiančią įmonę „Workland“.
nuotrauka
2022-03-22 08:30
Šių metų kovo 16 d. sukako dveji metai, kai Lietuvos verslas veikia pandemijos sąlygomis. Siekdamas įvertinti, kuriuos sektorius pandemija paveikė labiausiai, kredito biuras „Creditinfo Lietuva" palygino įmonių vėlavimo atsiskaityti ir bankroto rizikos rodiklius 2022, 2021 ir 2020 metais. Dėl anksči...
nuotrauka
2021-12-01 09:05
Pastaraisiais metais nemenkas iššūkis teko tiek komercinių palatų nuomininkams, tiek nuomotojams. Dėl pandemijos kaita buvo intensyvi ir dažnai nenuspėjama. Šiandien situacija šioje sferoje gana stabili ir labiau prognozuojama, tačiau tiek nuomininkai, tiek nuomotojai vis dar patiria specifinių sunk...
nuotrauka
2021-08-13 09:03
Apskritai Baltijos šalyse biurai yra vienas didžiausių ir labiausiai kredituojamų komercinio nekilnojamojo turto sričių. Lietuvoje ši sritis yra pritraukusi maždaug 1 mlrd. eurų, arba apie 30–40 proc., visų kredito įstaigų suteiktų nekilnojamojo turto verslo paskolų dalį.
nuotrauka
2021-07-28 09:10
Pandemijos metu medicinos produktų tiekimas strigo ne tik dėl viešųjų pirkimų, tiekėjų pajėgumų, ar dėl koronaviruso pandemijos pakitusių tiekimo grandinių. Daugeliu atvejų nebuvo įvertinti poreikiai, pokyčiai, nesuplanuoti ir nesuprojektuoti scenarijai, nes daugeliui net nekilo mintis, kad šiuos ve...
nuotrauka
2021-07-22 09:27
Pirmąjį pusmetį investicijos į komercinio nekilnojamojo turto (NT) projektus Baltijos šalyse siekė 640 mln. eurų – beveik du kartus daugiau nei 2020 m. pirmoje pusėje. Lietuva išlieka aktyviausiu regionu komercinio NT rinkoje – čia įdarbinta beveik pusė Baltijos šalyse fiksuotų investicijų, antroje ...
nuotrauka
2021-07-15 06:29
2020-ieji supurtė ramų Norvegijos gyvenimą: pandemija, nedarbas, karantinas, Norvegijos kronos nuvertėjimas, naftos kainų svyravimai. Tačiau nepraėjus nė metams, šios šalies ekonomika atsigavo – planuojamas augimas sveikatos priežiūros, statybos, informacinių ir ryšių technologijų, mažmeninės prekyb...
nuotrauka
2021-06-29 07:19
Nuo praėjusių metų lapkričio 7 d., kai šalyje buvo paskelbtas karantinas, iki birželio 28 d. Ekonomikos ir inovacijų ministerija iš viso yra patvirtinusi 164,6 mln. eurų paramą nukentėjusiam verslui. Subsidijoms skirta 124,9 mln. eurų, lengvatinėms paskoloms – 32 mln. eurų, turgavietės mokesčio komp...
nuotrauka
2021-06-23 06:21
Pandemija privertė peržvelgti biurų plėtros ypatumus ir atskleidė naujas tendencijas. Nekilnojamojo turto (NT) projektų plėtotojai bando įvertinti augančias statybų kainas, vis didesnius pastatų tvarumo ir aplinkos reikalavimus, taip pat nuotolinio darbo įtaką. Tad komercinio NT rinkoje iššūkių apst...
nuotrauka
2021-06-14 07:36
Europos Komisija (EK) yra paskelbusi šešis prioritetus 2019–2024 metams: „Europos žaliasis kursas“, „Žmonėms tarnaujanti ekonomika“, „Prie skaitmeninio amžiaus prisitaikiusi Europa“, „Europinės gyvensenos propagavimas“, „Pasaulyje stipresnė Europa“ ir „Naujas postūmis Europos demokratijai“.
nuotrauka
2021-06-10 11:21
Per praėjusius metus darbas iš namų tapo norma, kurią į savo kasdienybę adaptavo daug įmonių. Darbdaviai gali nebesukti galvos kaip organizuoti veiklą darbuotojams dirbant iš namų, tačiau kyla nauji klausimai. Vis garsiau ir dažniau šnekama apie biurų eros pabaigą – ar šios prognozės turi realų pagr...
nuotrauka
2021-06-07 10:56
Nors statistika fiksuoja mažiau bankrotų, tačiau tai tik laikinas reiškinys dėl pasikeitusio juridinių asmenų nemokumo reguliavimo. Beveik neabejotina, jog Seimo sprendimas karantino metu ir 3 mėnesius po jo įmonių vadovams netaikyti pareigos inicijuoti bankrotą bus atšauktas ir tada bankrotų skaiči...
nuotrauka
2021-06-07 10:47
Ekonomikos ir inovacijų ministerija iki birželio 7 d. iš viso yra patvirtinusi 148,1 mln. eurų paramą nuo karantino suvaržymų nukentėjusiam verslui.
nuotrauka
2021-06-04 10:06
Karantinas Lietuvos gyventojams atskleidė jų būsto ypatumus: išryškino ne tik namų privalumus, bet ir trūkumus. Didžiąją laiko dalį praleisdami namuose žmonės įvertino būsto plotą, jo išplanavimą ir funkcionalumą.
nuotrauka
2021-06-03 10:55
Staiga sustabdyta valstybės pagalba, lėtesnis, nei tikimasi, ekonomikos atsigavimas ar dar vienas išorės šokas ekonomikai pablogintų suvaržymų paveiktų įmonių finansinę būklę ir padidintų vadinamųjų įmonių zombių skaičių.
nuotrauka
2021-06-02 07:57,      papildyta 2021-06-09 15:00, Papildyta
Statybinių medžiagų ir gaminių trūkumas, tiekimo sutrikimai paprastai yra kompensuojami augančiomis kainomis. Todėl kaip pagrindinė šiuo metu žaliavų kainų augimo priežastis yra įvardijamas atsigaunantis vartojimas, kuriam patenkinti nebepakanka žaliavų pasiūlos.

Statybunaujienos.lt » Pandemijos iššūkiai