2022 liepos 3 d. sekmadienis, 9:27
Reklama  |  facebook

„Storent“ pradeda statybų įrangos nuomą internetu, iš jos iki 2021 m. pabaigos tikisi ne mažiau 5 mln. eurų apyvartos

2020-04-06 09:49
Bendrovė „Storent“ klientams jau siūlo statybų įrangą nuomotis internetu. „Storent“ sukurtoje viso ciklo e. bekontaktėje nuomos platformoje jos klientai Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse jau gali išsirinkti reikalingą įrangą, užsakyti ją, susiderinti pristatymo laiką ir vietą, taip pat atsiskaityti už paslaugas.
nuotrauka
„Norime, kad klientai turėtų alternatyvias, automatizuotas, saugias priemones technikai gauti“, – sako „Storent“ vadovas. Kęstutis Mikalauskas. Įmonės nuotr.


Minimos įmonės
Storent, UAB
Bendrovės atstovai tikisi, jog iki 2021 m. pabaigos platformoje atliktų nuomos sandorių apyvarta sieks ne mažiau nei 5 mln. eurų.

„Siekiame iš esmės pakeisti nuomos įpročius statybų sektoriuje, kuriame įrangos poreikis yra tikrai didelis. Čia kol kas gana retai naudojamasi e. nuomos priemonėmis, galbūt todėl, kad patogių sprendimų tam tiesiog nebuvo. Iki šiol egzistavo paprastas užsakymų modelis: klientas internetu nurodydavo savo poreikį, paslaugos teikėjas susisiekdavo su juo, aptardavo poreikį, detales, siųsdavo dokumentus pasirašyti. O viskas pasibaigdavo tuo, kad į objektą atvežtos technikos nebūdavo kam priimti, nes statybų vadovas būdavo kur nors išvykęs. Matydami proceso trūkumus, mes ir nutarėme sukurti ir klientams pasiūlyti viso ciklo bekontaktę įrangos nuomos platformą“, – teigia Kęstutis Mikalauskas, „Storent“ generalinis direktorius.

Šią naujovę bendrovė planavo pristatyti metų viduryje, tačiau planus pakoregavo kilusi koronaviruso pandemija.

„Darome viską, kad statybų verslas nestotų. Kilusi pandemija paskatino mus keliais mėnesiais paankstinti nuomos internetu paslaugą. Norime, kad klientai turėtų alternatyvias, automatizuotas, saugias priemones technikai gauti", – aiškina „Storent“ vadovas. 

Atlikti mokėjimus už paslaugas ir pasirašyti dokumentus „Storent“ klientai galės naudodamiesi SMART-ID platforma arba m. parašu. K. Mikalausko teigimu, šių priemonių naudojimas Lietuvoje jau paplitęs pakankamai ir netaps kliūtimi statybų įrangos nuomai internetu: „Šiuo metu Lietuvoje yra 1,25 mln. unikalių SMART-ID vartotojų, kurie per mėnesį generuoja daugiau nei 20 mln. transakcijų. Tai yra tikrai nemaža dalis Lietuvos gyventojų. Manau, kad Lietuva visiškai pasiruošusi naudotis tokiomis priemonėmis".

Kurdami šią sistemą, „Storent“ pasitelkė naujas skaitmenines strategijas ir dirbtinį intelektą (DI). Sistema reaguos į klientų poreikius, o įrangos ieškančios bendrovės galės greitai patikrinti konkretaus įrenginio nuomos kainą, nurodydamos pasirinktą laikotarpį su pristatymu į pasirinktą vietą, pažymint tašką ant žemėlapio. Bendradarbiavimo procesas taps skaidresnis ir patogesnis, klientai galės sekti savo užsakymus ir sąskaitų srautus, taip pat stebėti turimos įrangos kiekį savo statybos objektuose.

Anot K. Mikalausko, naujo kliento registracija „Storent“ svetainėje ir įrangos nuomos bei transportavimo išlaidų apskaičiavimas užtruks ne daugiau kaip 5 minutes. Be to, savo klientams bendrovė pasiūlys ir specialią lojalumo programą: „Įrangą internetu besinuomojantys klientai galės atgauti iki 20 proc. nuomos vertės. Vadinasi, nuoma internetu bus ne tik greitesnė bei sklandesnė, bet ir pigesnė".   

Įrangą internetu besinuomojantys klientai galės atgauti iki 20 proc. nuomos vertės.

Bendrovė klientams statybų įrangą siūlo nuomotis ne tik internetu, tačiau ir atsisiuntus mobiliają „Storent Lietuva" programėlę, veikiančią visuose iOS ir Android įrenginiuose.

Per dvylika veiklos metų „Storent“ sustiprino savo lyderės pozicijas tarp statybos įrangos nuomos verslo bendrovių Baltijos šalyse. Bendrovė toliau plečia veiklą, steigdama įmones Suomijoje, Švedijoje ir Rusijoje. 
Statybunaujienos.lt
Pandemijos iššūkiai

nuotrauka
2022-07-01 08:40
Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą (Fondą), investuos 1,5 mln. Eur į pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių nuomos sprendimus teikiančią įmonę „Workland“.
nuotrauka
2022-03-22 08:30
Šių metų kovo 16 d. sukako dveji metai, kai Lietuvos verslas veikia pandemijos sąlygomis. Siekdamas įvertinti, kuriuos sektorius pandemija paveikė labiausiai, kredito biuras „Creditinfo Lietuva" palygino įmonių vėlavimo atsiskaityti ir bankroto rizikos rodiklius 2022, 2021 ir 2020 metais. Dėl anksči...
nuotrauka
2021-12-01 09:05
Pastaraisiais metais nemenkas iššūkis teko tiek komercinių palatų nuomininkams, tiek nuomotojams. Dėl pandemijos kaita buvo intensyvi ir dažnai nenuspėjama. Šiandien situacija šioje sferoje gana stabili ir labiau prognozuojama, tačiau tiek nuomininkai, tiek nuomotojai vis dar patiria specifinių sunk...
nuotrauka
2021-08-13 09:03
Apskritai Baltijos šalyse biurai yra vienas didžiausių ir labiausiai kredituojamų komercinio nekilnojamojo turto sričių. Lietuvoje ši sritis yra pritraukusi maždaug 1 mlrd. eurų, arba apie 30–40 proc., visų kredito įstaigų suteiktų nekilnojamojo turto verslo paskolų dalį.
nuotrauka
2021-07-28 09:10
Pandemijos metu medicinos produktų tiekimas strigo ne tik dėl viešųjų pirkimų, tiekėjų pajėgumų, ar dėl koronaviruso pandemijos pakitusių tiekimo grandinių. Daugeliu atvejų nebuvo įvertinti poreikiai, pokyčiai, nesuplanuoti ir nesuprojektuoti scenarijai, nes daugeliui net nekilo mintis, kad šiuos ve...
nuotrauka
2021-07-22 09:27
Pirmąjį pusmetį investicijos į komercinio nekilnojamojo turto (NT) projektus Baltijos šalyse siekė 640 mln. eurų – beveik du kartus daugiau nei 2020 m. pirmoje pusėje. Lietuva išlieka aktyviausiu regionu komercinio NT rinkoje – čia įdarbinta beveik pusė Baltijos šalyse fiksuotų investicijų, antroje ...
nuotrauka
2021-07-15 06:29
2020-ieji supurtė ramų Norvegijos gyvenimą: pandemija, nedarbas, karantinas, Norvegijos kronos nuvertėjimas, naftos kainų svyravimai. Tačiau nepraėjus nė metams, šios šalies ekonomika atsigavo – planuojamas augimas sveikatos priežiūros, statybos, informacinių ir ryšių technologijų, mažmeninės prekyb...
nuotrauka
2021-06-29 07:19
Nuo praėjusių metų lapkričio 7 d., kai šalyje buvo paskelbtas karantinas, iki birželio 28 d. Ekonomikos ir inovacijų ministerija iš viso yra patvirtinusi 164,6 mln. eurų paramą nukentėjusiam verslui. Subsidijoms skirta 124,9 mln. eurų, lengvatinėms paskoloms – 32 mln. eurų, turgavietės mokesčio komp...
nuotrauka
2021-06-23 06:21
Pandemija privertė peržvelgti biurų plėtros ypatumus ir atskleidė naujas tendencijas. Nekilnojamojo turto (NT) projektų plėtotojai bando įvertinti augančias statybų kainas, vis didesnius pastatų tvarumo ir aplinkos reikalavimus, taip pat nuotolinio darbo įtaką. Tad komercinio NT rinkoje iššūkių apst...
nuotrauka
2021-06-14 07:36
Europos Komisija (EK) yra paskelbusi šešis prioritetus 2019–2024 metams: „Europos žaliasis kursas“, „Žmonėms tarnaujanti ekonomika“, „Prie skaitmeninio amžiaus prisitaikiusi Europa“, „Europinės gyvensenos propagavimas“, „Pasaulyje stipresnė Europa“ ir „Naujas postūmis Europos demokratijai“.
nuotrauka
2021-06-10 11:21
Per praėjusius metus darbas iš namų tapo norma, kurią į savo kasdienybę adaptavo daug įmonių. Darbdaviai gali nebesukti galvos kaip organizuoti veiklą darbuotojams dirbant iš namų, tačiau kyla nauji klausimai. Vis garsiau ir dažniau šnekama apie biurų eros pabaigą – ar šios prognozės turi realų pagr...
nuotrauka
2021-06-07 10:56
Nors statistika fiksuoja mažiau bankrotų, tačiau tai tik laikinas reiškinys dėl pasikeitusio juridinių asmenų nemokumo reguliavimo. Beveik neabejotina, jog Seimo sprendimas karantino metu ir 3 mėnesius po jo įmonių vadovams netaikyti pareigos inicijuoti bankrotą bus atšauktas ir tada bankrotų skaiči...
nuotrauka
2021-06-07 10:47
Ekonomikos ir inovacijų ministerija iki birželio 7 d. iš viso yra patvirtinusi 148,1 mln. eurų paramą nuo karantino suvaržymų nukentėjusiam verslui.
nuotrauka
2021-06-04 10:06
Karantinas Lietuvos gyventojams atskleidė jų būsto ypatumus: išryškino ne tik namų privalumus, bet ir trūkumus. Didžiąją laiko dalį praleisdami namuose žmonės įvertino būsto plotą, jo išplanavimą ir funkcionalumą.
nuotrauka
2021-06-03 10:55
Staiga sustabdyta valstybės pagalba, lėtesnis, nei tikimasi, ekonomikos atsigavimas ar dar vienas išorės šokas ekonomikai pablogintų suvaržymų paveiktų įmonių finansinę būklę ir padidintų vadinamųjų įmonių zombių skaičių.
nuotrauka
2021-06-02 07:57,      papildyta 2021-06-09 15:00, Papildyta
Statybinių medžiagų ir gaminių trūkumas, tiekimo sutrikimai paprastai yra kompensuojami augančiomis kainomis. Todėl kaip pagrindinė šiuo metu žaliavų kainų augimo priežastis yra įvardijamas atsigaunantis vartojimas, kuriam patenkinti nebepakanka žaliavų pasiūlos.
nuotrauka
2021-05-28 09:54
Kauno miesto taryba priėmė mokestines lengvatas orientuotas į verslus, sunkiai išgyvenančius COVID–19 pandemiją. Siekiant sušvelninti „karantininius“ padarinius mokesčiai už NT, žemės ir valstybinės žemės nuomą sumažės ketvirtadaliu, o apgyvendinimo paslaugų sektoriui – net 50 proc.
nuotrauka
2021-05-04 07:44
Ekonomikos ir inovacijų ministerija iki gegužės 3 d. patvirtino 104 mln. eurų paramą nuo karantino suvaržymų nukentėjusiam verslui.
nuotrauka
2021-04-27 14:40
Išaugus Covid-19 pandemijai valdyti skirtų gaminių paklausai, Lietuvos ir visos Europos gamintojai fiksuoja kylančias plastiko gaminių kainas. Pandemijos sąlygomis dėl logistikos konteinerių trūkumo ir sulėtėjusios JAV plastiko sektoriaus gamybos kainas dar labiau kelia žaliavų trūkumas.
nuotrauka
2021-04-19 10:09
Metai Vilniaus biurų rinkoje prasidėjo pozityviai – sudarytų nuomos sutarčių plotas per pirmąjį ketvirtį pasiekė 31 tūkst. kv. m. Kaip skelbiama tarptautinės nekilnojamojo turto (NT) konsultacijų bendrovės „Newsec“ parengtoje Vilniaus biurų rinkos 2021 m. I ketvirčio apžvalgoje, dėl pandemijos sukel...

Statybunaujienos.lt » Pandemijos iššūkiai